125_20240312_115337.jpg
638_20230209_113539.jpg

U10 získala na halovém turnaji bramborovou medaili

V dobře obsazeném turnaji ve hale sportovní hale v Heřmanově Městci jsme narazili na týmy: SOKOL ÚJEZD, SK VYSOKÉ MÝTO, FK HEŘMANŮV MĚSTEC, FC HLINSKO, AFK HORNÍ JELENÍ, TJ SOKOL MALŠOVA LHOTA, FC SLAVIA HRADEC KRÁLOVÉ.

Hodnocení trenéra Lukáše Jirků:

V turnaji jsme obsadili čtvrté místo. Toto umístění odpovídá i našim výkonům, které jsme během turnaje předvedli. První dva zápasy ve skupině se nám povedly jak herně, tak výsledkově a obě utkání jsme vyhráli. V další části turnaje jsme nezachytili začátky zápasů a těžko jsme už pak dotahovali výsledek.

Jsem rád, že jsme měli možnost poměřit síly se zúčastněnými týmy, se kterými se příliš nepotkáváme. Bylo to pro nás dobrou zkušeností. Úroveň turnaje, především v rychlosti hry, byla velice kvalitní, což nám dělalo problém. Hráči neměli tolik času na řešení situací a dělali tedy zbytečné chyby.

Musím uznat, že soupeři měli velice kvalitní týmy, a proto si i myslím, že čtvrté místo je na tomto turnaji úspěchem.

Sestava: Čertek, Feri, Hortenský, Rejthárek, Roubíček, Spěvák, Vacek, Veselý, Vondráček, Žemba.