RMSK "Cidlina"ČÁSLAV
ne 8. 5. 2022 10:00 @ Hlušice / tráva, ČLŽ U 13 D, 16. kolo
332_20220512_131050.png

U13 má za sebou těžké utkání s kvalitním soupeřem

Fotbalisté U13 o víkendu sehráli zápas s vrstevníky RMSK Cidlina.

Cidlina – Čáslav 6:3

Hodnocení trenéra Vojtěch Pavlíka: „Bylo to velice těžké utkání s kvalitním soupeřem, který hraje důrazný fotbal. V první třetině jsme se soupeřem drželi krok. Myslím, že jsme se soupeři snažili vyrovnat i důrazem. To se mi líbilo. Bohužel jsme soupeře celý zápas doháněli. Nejdříve srovnal Klinkáček na 1:1. Pak soupeř odskočil 4:1. Kluci to ale nezabalili a snažili se dál. Dvěma brankami snížil Skokan na 4:3. Bohužel jsem pak museli střídat, protože 4 kluci byli mimo hru, z důvodu zranění. Soupeř v závěru ještě vstřelil 2 branky a zpečetil naši prohru na 6:3.“

„Na klucích vidím zlepšení každý zápas. Doufám, že jim nadšení pro fotbal vydrží i když se zrovna bodově nedaří. Pracujeme na tom a věřím, že další soupeře potrápíme stejně jako Cidlinu. Příští víkend nás čeká velice těžký soupeř a to Pardubice.“

Branky Čáslavi: Skokan 2x, Klinkáček

Čáslav: Bednář – Vavřina, Miřácký, Zavadil, Suchomel – Fliegel, Krejčí, Michera, Skokan, Kosolopchenkov, Vedral - Ozank, Klinkáček.