U15: Čáslav vstoupila do přípravy vítězstvím nad FC HÁJE JM

Tým FC Háje Jižní Město Praha je po podzimu na páté příčce v tabulce ČDŽ skupina B, stejně jako my ve skupině C. Zápas se hrál na 3 x 25 minut.

FC Háje Jižní Město - FK Čáslav 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

Typický zápas po zimní přestávce. Malá rozehranost byla vidět na obou týmech. Dříve se do pohody dostal domácí tým, ale jediná nebezpečná situace první třetiny zápasu byla střela Spáčila, která skončila na tyči.

Do druhé části zápasu jsme vstoupili aktivněji my. Po centru, střele Trzaskalika skončil míč k překvapení všech v domácí bráně - 0:1. Branka nás uklidnila a od této chvíle jsme předváděli hezké kombinace a na hřišti jsme tak trochu kralovali.

Po nejhezčí akci zápasu jsme zvýšili na 0:2. Míč putoval z nohy na nohu po ose Šusta - Trzaskalik - Roček a Holý pro něho nezvykle pravou nohou byl při zakončení nekompromisní. 0:2.

Závěrečná část byla z našeho pohledu, tak trochu katastrofální. Domácí tým nechtěl dát svůj skalp zadarmo a my jsme dělali jednu chybu za druhou. Naše riskantní a nepřesná rozehra nabízela soupeři velké šance. Jedna obdržená branka byla za náš výkon v závěru zápasu opravdu milostivá.

Branky Čáslavi: Trzaskalik a Holý

Čáslav: Beránek - Dražinovský, Grulich, Holý, Jeřábek, Novotný, Resl, Roček, Roubíček, Růžička, Spáčil, Šusta, Tešlár, Trzaskalik. Trenéři Paták, Peška.