125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
403_20220623_142543.jpg

U9 na krajském finále obsadila bramborovou pozici

V závěrečném turnaji jsme se na domácí půdě zúčastnili krajského finále přípravek. Jelikož se hrál turnaj odlišným systémem, než známe, kdy tým se rozdělí na dvě mužstva a hraje se na dvou hřištích současně, tak jsme museli mužstvo doplnit i o hráče ročníku 2015.

Musím říct, že jsem velice mile překvapen, jak si s tím tito mladíci poradili, ale i zbytek týmu podal velice dobrý výkon.

První dvě utkání se nám podařilo vyhrát, ale závěrečný zápas ve skupině s Kladnem jsme bohužel nezvládnuli. Bylo znát, že Kladno má silové hráče ročníku 2013, zatímco my jsme nastupovali s hráči s ročníky narození 3x 2015, 3x2014 a zbylých 7 hráčů ročníku 2013. Každý rok fotbalu v tomto věku je obrovsky znát.

V zápase o třetí utkání jsme opět odpadli psychicky, stejně jako před týdnem na okresním finále a opět jsme obsadili nepopulární čtvrté místo.

Obsadit dvě čtvrtá místa je pro takto malé děti v daný okamžik velice těžké, hlavně po psychické stránce. Dobré je, že druhý den už je to zase v pořádku. I přes další čtvrté místo hodnotím turnaj za trenéry úspěšně a vidím, že práce s hráči přináší ovoce a hráči se posouvají tam, kam je posouvat chceme.

Náplastí k bramborové umístění byl pohár, který jsme za čtvrté místo obdrželi. U takto malých dětí to dává smysl a musím říct, že to organizátoři turnaje vymysleli dobře.

Další úspěchem je vyhlášení Aličky Mikanové za nejlepší brankářku turnaje. Alička dlouhodobě předvádí skvělé výkony, takže byla právem odměněna.