125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
40_20210910_084919.png

U9 nabírala ve Zruči nad Sázavou další zkušenosti

V neděli 5. září dopoledne se čáslavská kategorie U9 po prázdninové pauze zúčastnila turnaje ve Zruči nad Sázavou. Kromě Čáslavi a domácí Zruče přijel také tým Uhlířských Janovic, se kterým jsme začali hrát náš první zápas.

„Ze začátku se projevila zápasová pauza a chvíli trvalo, než se kluci začali naplno koncentrovat na fotbal. I přesto, že jsme nastříleli několik pěkných gólů, jsme první zápas prohráli,“ popisoval dění na hřišti trenér U9 Stanislav Kovařík a pokračoval: „Po krátké pauze jsme hned nastoupili do druhého zápasu s domácí Zručí. Už bylo znát, že se kluci rozehráli, s chutí si zastříleli a s přehledem druhý zápas vyhráli,“ řekl.

„Za trenéry bychom chtěli všem hráčům poděkovat, že i přes to, že jsme na turnaj vyrazili v menším počtu a přes velké teplo, turnaj odmakali do poslední minuty. A také rodičům za jejich podporu po celý turnaj,“ uzavřeli trenéři Jirků a Kovařík.

Sestava FK Čáslav: Palát Petr, Čertek Jakub, Kasal Adam, Roubíček Tadeáš, Veselý Daniel, Černý Mikoláš, Španko Ondřej a Vacek Václav. Trenéři LukአJirků, Stanislav Kovařík.