347_20220524_163812.jpeg

U9 sehrála dvě vyrovnaná utkání v Kutné Hoře

Čáslavská U9 vyrazila v neděli na miniturnaj do Kutné Hory.

První zápas jsme sehráli proti Uhlířským Janovicím, s kterými vždy hrajeme velmi vyrovnaná utkání a nebylo tomu jinak ani tentokrát. První poločas se nám nedařilo přepínat z útočné fáze do obranné a soupeř nám utekl o pár gólů. Druhý poločas jsme začali výrazně lépe a po několika pěkných individuálních i týmových akcích se nám podařilo druhý poločas zvítězit.

Ke druhému zápasu jsme nastoupili proti domácí Kutné Hoře. Stejně jako proti Janovicím to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase jsme předvedli výborný bojovný výkon. K vidění bylo mnoho krásných akcí, přihrávek a gólů na obou stranách. Kluky musíme pochválit za bojovný výkon do posledních minut. Zároveň děkujeme za podporu od rodičů, kteří během obou zápasů kluky povzbuzovali a hnali kupředu.

Čáslav: Franc, Bureš, Roubíček, Španko, Čertek, Žemba, Veselý. Trenéři: Jirků, Kovařík.