TURNAJ OFSČÁSLAV
134_20240402_113116.jpg
278_20220412_094344.jpg

U9 si na turnaji OFS poradila s oběma soupeři

V prvním soutěžním turnaji OFS Kutná Hora jsme se setkali se soupeři z Kutné Hory a Vrdů. Nejen, že byla během nedělního dopoledne k vidění spousta hezkých akcí a gólů, ale také jsme pocítili aprílové počasí, které si z nás během nedělního dopoledne dělalo srandu.

„Kluci se soupeři poradili velice dobře a oba soupeře jsme přehráli, hlavně bylo na hráčích vidět, že si věří, a že se jim daří to. co trénujeme. Především byla na hráčích vidět skvělá nálada a chuť a zápal do utkání. Možná má na tom podíl muzika, kterou jsme jim před utkáním pouštěli. Kluci teď neznají nic jiného než písničku Milan Baroš od kapely Kryštof, která je dokáže nabudit,“ řekl trenér Lukáš Jirků s úsměvem.

„Volný čas během utkání soupeřů jsme využili k běžnému tréninku, což se také osvědčilo, takže nepřišla ani minuta na zmar. Asi budeme pokračovat v tomto trendu. Zároveň musím moc pochválit rodiče za kázeň během utkání, kteří děti nechávají plně v našich rukách a do utkání nevstupují a děti pouze povzbuzují a fandí. Toho si opravdu moc ceníme, protože když vidím ostatní kluby, tak ne všude tomu tak je,“ uzavřel.

Čáslav: Čertek, Vacek, Roubíček, Franc, Bureš, Černý, Veselý, Španko, Žemba. Trenéři Jirků, Kovařík.