125_20240312_115337.jpg
140_20240403_122320.jpg
97_20211012_095135.jpg

U9 vyrazila na miniturnaj do Suchdola

V neděli dopoledne jsme vyrazili na další z miniturnajů do Suchdola. Utkali jsme se s našimi tradičními soupeři, a to domácím Suchdolem a se Sázavou.

První zápas jsme nastoupili proti Sázavě, se kterou hrajeme vždy vyrovnaná bojovná utkání. A nebylo tomu jinak ani tentokrát. Chvíli nám trvalo, než jsme se rozkoukali a dostali jsme pár rychlých branek. Druhý poločas ale kluci zabrali a o jeden gól jsme nakonec dokázali zvítězit.

Druhý zápas jsme po krátké pauze hned nastoupili proti Suchdolu. Po mnoha hezkých týmových i individuálních akcích jsme dokázali zvítězit i tento zápas. Za zmínku stojí například krásně sehraný "signál" z rohu, který kluci sami od sebe sehráli a vsítili parádní gól.

„Opět nám nezbývá nic jiného, než kluky pochválit za vzorně odmakaná  utkání a rodičům poděkovat za podporu do posledních vteřin turnaje,“ řekl trenér Stanislav Kovařík.

Čáslav: Černý, Palát, Veselý, Žemba, Bureš, Vacek, Roubíček, Kasal. Trenéři: Jirků, Kovařík.