Úspěšný vstup do mistrovských zápasů

Vyrovnaný a dramatický zápas od první do poslední minuty.

Čáslav - Vysoké Mýto 2:0 (1:0)

Úvod zápasu patřil hostům. Rychlý útočník z Vysokého Mýta dělal domácí obraně velké problémy. V 15. minutě byl nedovoleně zastaven v pokutovém území a byla tu penalta. Toník Jeřicha v bráně předvedl skvělý zákrok a udržel čisté konto pro svůj tým. Hra se přelévala od jedné brány k druhé a o zajímavé momenty nebyla nouze.

Nedáš-dostaneš, tak se dá popsat dění na hřišti v 34. minutě. Útočník hostů postupoval na domácí bránu, ale domácí gólman včasným vyběhnutím zneškodnil jeho šanci. Následovala rychlá rozehra na Jeřábka, který poslal míč za obranu a Koryčánek přehodil vybíhajícího bankáře hostů 1:0.

V druhém poločase byli hosté aktivnější a dlouhé minuty  drželi domácí tým na jeho polovině. Hráči Čáslavi pozorně bránili a dařila se rozehra od brány, ale udržet míč ve středu hřiště byl velký problém.

Rozhodnutí o tom, kdo si připíše do tabulky  po prvním mistrovském zápase  3 body přišla v závěrečných minutách. Marek Šic se po pravé straně protáhl za obranu a přesnou přihrávkou  našel nabíhajícího kapitána Koryčánka, který uklidil míč do brány soupeře 2:0.

"Pochvalu za předvedený výkon si zaslouží všichni domácí borci, kteří zasáhli do úvodního mistrovského zápasu sezóny. Na perfektní zákroky Tondy Jeřichy navázal sebevědomou rozehrávkou od brány i druhý gólman Michal Skokan. Poprvé s kapitánskou páskou se představil Vít Koryčánek a dvěma góly přispěl k vítězství svého týmu," uvedl Miroslav Paták.

Branky: 2x Koryčánek.

Čáslav: Jeřicha, (41. Skokan) - Trzaskalík, Procházka, Kovář, Katzer, Jeřábek, Vocl (41. Šic), Dražinovský (78. Miláček), Medlen (55.Vrdský), Novotný,