853_20230823_095023.jpg

V generálce jsme Kolínu nadělili desítku!

Generálka na první mistrovský zápas se hrála na hlavním hřišti v Kolíně, za velkého vedra a přinesla zajímavý výsledek.

SK Sparta Kolín - FK Čáslav 1:10 (0:4)

Do 25.minuty jsme předváděli rychlou kombinační hru s častým zakončením a konto Sparty Kolín jsme zatížili třemi brankami. Na druhé straně Bohouš Bednář v naší bráně předvedl skvělý reflex po pohotové střele domácího hráče.

Pak přišla tak trochu nudná střední část zápasu. Z naší strany hodně nepřesností a složité řešení situací nepřineslo moc kvalitní podívanou.

V závěrečných dvaceti minutách jsme předvedli několik hezkých finálních přihrávek mezi obránci soupeře. Rychlé nohy našich útočníků a dobré zakončení znamenalo šest gólů.

Trenéři: "Výsledkově zvládnutý zápas ve kterém nás soupeř moc neprověřil. Přísnější měřítko našeho výkonu snesla pouze úvodní dvacetiminutovka. V závěrečné části nás může potěšit naše útočné pojetí a kvalitní zakončení."

Branky FK Čáslav: 5 Flieger, 4 Kříž, Vavřina.

FK Čáslav: Bednář, Houdek - Machotka, Vavřina, Suchomel, Chloupý, Novotný, Ozank, Zavadil, Vedral, Rajchman, Miřácký, Kříž, Flieger, Honzíček, T. Rališ. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!