ČÁSLAVMFK Trutnov
ne 30. 4. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 24. kolo
125_20240312_115337.jpg
731_20230428_093535.jpg

V neděli FANDÍME SPOLEČNĚ!

Celoklubová akce FANDÍME SPOLEČNĚ se uskuteční v neděli 30. dubna odpoledne v čáslavských Vodrantech. Na stadionu Pod Hrádkem se od 17 hodin utká domácí áčko v divizním zápase s MFK Trutnov. Pro děti a dospělé je v areálu fotbalového klubu připraven bohatý doprovodný program!

O tradičně bouřlivou kulisu na tribunách se během utkání postarají mládežnicí FK Čáslav. Hráči U7, U8 a U9 půjdou na hřiště jako doprovod hlavních aktérů klání, chybět nebudou před zápasem vlajkonoši na hlavní hrací ploše!

Během odpoledne vyroste na multifunkčním hřišti (klec) areál zábavy a sportu pro děti. Chybět nebude velká nafukovací skluzavka a skákací hrad. Dále pak soutěže pro děti, diskotéka. Hned za klecí je ohniště, kde si bude moci opéci buřty – vše pro členy FK Čáslav zdarma.

Chybět nebude ani občerstvení z restaurace Na hřišti, dále pak stánek se suvenýry FK Čáslav a vidět bude opět mobilní výstava historie FK Čáslav.

Přijďte si do Vodrant v neděli užít pohodové odpoledne!

Těšíme se na Vás!