SK POLABAN NymburkČÁSLAV
st 30. 8. 2023 17:30 @ SA Veslák - tráva č. 1, 1.A třída sk. B muži, 1. kolo
863_20230831_113503.jpg

V zápase juniorky padly tři červené karty!

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším utkání I. A třídy sk. B zavítali do Nymburka. Ve zbytečně vyhroceném utkání nakonec srovnali skóre až v závěru a do tabulky si připsali první bod!

Nymburk – Čáslav B 2:2 (1:0)

"Tři body jsme si měli odvést. Bohužel opět začneme hloupě, kdy inkasujeme hned ve druhé minutě. Hlavně, že se o tom pořád bavíme. Domácí nastřelí tyč, naši dva hráči koukají a soupeř v klidu doráží," litoval trenér čáslavské rezervy Vratislav Junek.

"Následně se hraje utkání, ve kterém to dost jiskřilo, na můj vkus to rozhodčí dost pouštěl. Hrozilo to kolikrát i zraněními. Nakonec rostla frustrace hráčů, z čehož poté rezultovaly tři červené karty za výroky na adresu rozhodčího. Bylo to divoké utkání, které jsme měli zvládnout, ale nezvládli jsme ho," mrzelo jej.

Čáslavská rezerva ovšem získala první soutěžní bod v nové sezóně: "Zaplaťpánbůh ale za bod z venku. Soupeř byl důrazný, bojoval a byl nepříjemný. Ve druhém poločase jsme měli dvě, tři příležitosti k tomu, abychom zápas otočili. Chyběla nám ale přesnost," uzavřel.

Branky: 3. Ruszó, 85. Sladkovský – 63. Petrů, 89. Houfek.

Rozhodčí: Drábek – Stránský, Boček. Červené karty: 59. Ruszó, 97. Filip – 93. Bašek. Žluté karty: Herčík, Novotný, Ruszó, Sladkovský - Junek, Petrů, Havrda. Diváků: 180.

Nymburk: Holešovský – Herčík, Drobný, Daněk, Wiehl (70. Hoffmann), Novotný (92. Hájek), Hrdlička, Ruszó, Hobík (70. Sladkovský), Vacík, Filip. Trenér Ondřej Murárik.

Čáslav: Janda – Marek, Houfek, Petrů, Mach – Kraj, Havrda, Čuchal, Junek (73. Klepal), Havelka (56. Kurka) – Bašek. Trenér Vratislav Junek.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ JE ZDE!

Záznam z prvního poločasu je zde!

Záznam ze druhého poločasu je zde!