9_1630478642.jpg
290_20220421_082922.jpg

Václav Slavík odehrál za Středočeskou reprezentaci celé utkání, jeho tým vyhrál na penalty

Zajímavé utkání nabídlo první kolo národní kvalifikace UEFA Regions Cupu, které se hrálo ve středu v Doksech. Domácí tým Libereckého kraje hostil reprezentaci SKFS. Středočeši postoupili do čtvrtfinále po penaltovém rozstřelu. Barvy Čáslavi hájil ve výběru Středočeského kraje Václav Slavík, který odehrál celé utkání. Další nominovaný Jan Hannich se zápasu nezúčastnil z pracovních důvodů.

Liberecký KFS – Středočeský KFS 0:1 pen (0:0)

Během devadesáti minut se nerozhodlo. Diváci se nedočkali ani jedné branky, přesto o velké příležitosti nebyla nouze. A to na obou stranách. Více si jich vypracoval středočeský výběr vedený Milanem Kormaník a Jaroslavem Havrdou, nicméně oba brankáři Lukáš Dědek a Jiří Vosecký na mokrém terénu dominovali.

Došlo tedy na pokutové kopy a v nich rozhodla až devátá série. Po trefě Jakuba Nekvindy neuspěl liberecký exekutor, který pálil do břevna. Středočeši tak pokračují v soutěži. Na svého soupeře si musí počkat do rozhodnutí řídícího orgánu. Pravděpodobně dojde na souboj s Prahou.

Penalty: 7:8. Rozhodující penalta: Jakub Nekvinda. Rozhodčí: Rouček – Baum, Kolátor. Postupuje SKFS.

Liberecký KFS: Vosecký – Provazník, Gaubman (70. Strya), Kratochvíl, P. Rumler, Šohaj, Sandr (55. M. Mazánek), T. Mazánek, Stromecký (65. Š. Rumler), Valta,
Vébr. Trenér Tomáš Nosek.

Středočeský KFS: Dědek – Náděje, Nekvinda, Pánek, Skořepa (80. Kotek) – Slavík, Šindelář, Veselý, Čížek (55. Kaiser) – Dudek (65. Sirotek), Přibyl. Trenér Milan
Kormaník.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!

Zdroj textu, videa a foto: https://www.stredoceskyfotbal....