147_20240430_091055.jpg
899_20230913_105341.png

Václav Slavík se z třetiligového Kolína vrací zpět do Čáslavi

Jedenadvacetiletý Václav Slavík se po krátkém angažmá v třetiligovém Kolíně vrací zpět do FK Čáslav. Ofenzivně laděný záložník či obránce byl v Kolíně původně na půlročním hostování s opcí. Kluby se však v tomto týdnu dohodly na jeho přesunu zpět do Čáslavi.

Slavík do Kolína odešel po skončení minulé sezóny. V třetiligovém týmu absolvoval letní přípravu, ovšem v kádru trenéra Pavlíka nedostával v soutěžních zápasech příliš šancí. V pěti odehraných mistrovských zápasech ČFL nastoupil jen dvakrát a připsal si 28 soutěžních minut. Dvakrát pak nastoupil v pohárové soutěži, kde zaznamenal jednu branku do sítě Chlumce nad Cidlinou.

„Působení v Kolíně hodnotím spíše negativně, jelikož jsem doufal ve větší herní vytížení,“ řekl po svém krátkém působení v bíločerném dresu Václav Slavík a pokračoval: „Jsem ale rád, že jsem si angažmá mohl ve třetiligovém klubu vyzkoušet,“ podotkl.

„Na návrat do Čáslavi se moc těším, protože v Čáslavi je super parta a už se nemůžu dočkat prvního zápasu,“ dodal čáslavský navrátilec.