Související zápas

FK Čáslav
ČÁSLAVFK Brandýs n.L.
3:0
ne 25. 9. 2022 16:30 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 8. kolo
154_20240611_111544.jpg
516_20220926_081537.jpg

Vedení Čáslavi 3:0 spláchla voda, zápas byl předčasně ukončen!

Fotbalisté Čáslavi v důležitém souboji osmého kola divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali Brandýs nad Labem. Čáslavští se výhrou nad tabulkovým soupeřem chtěli odrazit k lepším výsledkům. Domácí hráči odehráli nejlepší podzimní poločas, když se do kabin šlo za stavu tři nula! V 59. minutě ovšem přišla průtrž mračen, která hřiště změnila ve vodní plochu. Utkání tak bylo předčasně ukončeno a o jeho osudu bude rozhodovat STK.

Čáslav – Brandýs n/L 3:0 nedohráno

„Podle všeho je v hře i varianta opakování utkání od stavu nula nula. Zasáhla vyšší moc, nic s tím neuděláme, ale upřímně, je to tak trošku k vzteku,“ konstatoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Předvedli jsme nejlepší první poločas v podzimní sezóně. Soupeře jsme přehráli, dali jsme tři branky, trefili tyč a Hejný po krásné akci Junka s Vančurou zazdil tisíciprocentní šanci,“ popisoval Svoboda průběh zápasu.

„Bohužel ve druhém poločase hřiště během pár minut pokryla voda, hrát se na něm nedalo a zápas byl předčasně ukončen,“ pokrčil rameny.

„Pro nás je to opět obrovská komplikace. Naplno se projevu fakt, že dva roky již nemůžeme k mistrovským utkáním využívat umělou trávu, kvůli havarijnímu stavu opěrné zdi. Museli jsme odložit zápas béčka, nyní jsme nedohráli naše utkání. Hřiště je totálně pod vodou a vzhledem k jeho vlastnostem se z toho bude dostávat delší čas. Navíc b-tým má hrát ve středu na domácí půdě vložené kolo, takže musíme řešit náhradní hřiště, protože v Čáslavi se nyní hrát opravdu nedá,“ popisoval trenér Čáslavi komplikace s odloženými zápasy: „K tomu všemu se s Brandýsem budeme muset utkat znovu, pravděpodobně někdy v týdnu, což zřejmě kvůli pracovnímu vytížení hráčů ovlivní nominaci. Je to řada komplikací, nicméně nám nezbývá než se s nimi vypořádat,“ uzavřel Svoboda.

Branky: 14. Petrů, 41. Hejný, 43. Vančura.

Rozhodčí: Mach – Fojtík, Jansa. Žlutá karta: Kaiser (B). Diváků: 120.

Čáslav: Vyhnánek – Hajník, Mráz, Petrů, Konyvka – Junek, Vančura, Čuchal, Slavík – Vocel – Hejný. Trenér Jakub Svoboda.

Brandýs: Fiala – Kaiser (46. Nykodým), Janovský, Hrčka, Temelkovski, Folwarczny, Prokop, Šamša, Malák, Plucha (46. Jahoda), Zamazal. Trenér Martin Zamazal.

FOTO A VIDEO Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!