Vyrovnání zachránilo tupadelskému fotbalistovi kariéru

Jestli dneska prohrajeme, tak skončím s fotbalem. To byla slova jednoho ze starších žáků Tupadel slyšitelná z kabiny před jejich mistrovským zápasem s čáslavskými dívkami. Ve Vodrantech mnoho nechybělo, aby v neděli 7. listopadu pověsil kopačky na hřebík.

FK Čáslav dívky – TJ Star Tupadly 1:1 (0:0)

Děvčata totiž po bezbrankovém prvním poločase poslala v 59. minutě do vedení N. Levinská, a když do konce utkání třináctibodových celků zbývaly pouhé dvě minuty, hosté vyrovnali na konečných 1:1. Smutek na čáslavské straně, radost na té tupadelské. To vše za hezké divácké návštěvy a fandění rodičů.

„Holky zase mohu jen pochválit, byly dvě minuty od druhé výhry s nulou v řadě. Snažily se, podle mého názoru hrály líp než soupeř a byly fotbalovější, ale opět se projevil náš největší problém, a to neproměňování šancí,“ konstatoval čáslavský trenér Luboš Hájek a následně s úsměvem trochu odlehčil situaci: „Jestli tohle někdy zlepšíme, pak nás v okresním přeboru nikdo neporazí.“

Fotogalerii z utkání naleznete zde!

Branka a asistence Čáslavi: N. Levinská (L. Hájková) - 1:0. Rozhodčí: M. Matz. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, A. Drážková - K. Bělohlávková, E. Panýrková, L. Hájková - N. Štočková, N. Levinská. Průběžně střídaly: S. Svobodová, E. Skaláková, P. Havránková, N. Veselá, V. Vránová, N. Lavická, Kar. Rozsypálková. Připravena byla: E. Vilímová. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Malešov/Křesetice - Zbraslavice 1:6, Bratčice - Sázava 1:10, Nové Dvory - Záboří nad Labem 5:6, Suchdol/Uhlířské Janovice - Malín 6:0.