ČÁSLAVZáboří nad Labem
7:0
ne 4. 6. 2023 10:00 @ FK Čáslav - tráva č.1, STARŠÍ ŽÁCI, 15. kolo

Z faulu na sestru vytěžila brankářka první gól v životě

V dobývání soupeřovy svatyně se v neděli 4. června hned od začátku proměnil zápas čáslavských fotbalistek se staršími žáky ze Záboří nad Labem. Herně se jednalo o jasnou záležitost, a tak bylo jen otázkou, v jaké kvalitě dívky zvládnou zakončení.

FK Čáslav dívky – FK Záboří nad Labem 7:0 (2:0)

V prvním poločase to nebyla žádná sláva, po přestávce se řešení ofenzivních akcí z jejich strany zlepšilo a výsledkem se stala sedmibranková výhra s čistým štítem. Ten se tak trochu dal čekat, protože Záboří nad Labem mělo sezonní průměr půl vstřeleného gólu na zápas.

Mezi střelkyně se dokonce vůbec poprvé v životě zapsala brankářka K. Rozsypálková, kterou trenér L. Hájek určil za stavu 5:0 jako exekutorku pokutového kopu po faulu na Kar. Rozsypálkovou.

Na penaltu mohl poslat i E. Panýrkovou, aby se pokusila zkompletovat hattrick, ale ta si to vynahradila jen o chvíli později, kdy v závěru utkání stanovila konečné skóre. Hned ve dvou případech využila svou silnou fotbalovou stránku, a sice hru jeden na jednoho.

Tři góly vstřelila také N. Levinská, která těžila z přihrávek L. Vokounové, I. Ondráčkové a hlavně z výstavní průnikovky L. Hájkové.

Mistrovskou sezonu Čáslavandy zakončí v sobotu 10. června od 10 hodin v Malíně.

Branky a asistence Čáslavi: N. Levinská (L. Vokounová) - 1:0, E. Panýrková (E. Bednářová) - 2:0, E. Panýrková (bez asistence) - 3:0, N. Levinská (L. Hájková) - 4:0, N. Levinská (I. Ondráčková) - 5:0, K. Rozsypálková (pokutový kop) - 6:0, E. Panýrková (bez asistence) - 7:0. Rozhodčí: J. Svoboda. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, A. Drážková - L. Vokounová, I. Ondráčková, E. Panýrková, N. Levinská - E. Bednářová. Průběžně střídaly: M. Kombercová, L. Hájková, E. Skaláková, Kar. Rozsypálková, N. Veselá, N. Štočková. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Malešov/Křesetice A - Uhlířské Janovice 1:3, Sázava - Chotusice 6:2, Nové Dvory/Církvice - Tupadly 1:4, Křesetice/Malešov B - Bratčice 2:4, Zbraslavice - Hlízov 3:4, Kutná Hora B - Suchdol 4:2.