ChotusiceČÁSLAV
so 10. 9. 2022 14:00 @ Chotusice, STARŠÍ ŽÁCI, 6. kolo
499_20220914_231348.jpg

Z hattricku v Chotusicích se radovala i pátá letní posila

Tři zápasy na hřištích soupeřů v řadě musely odehrát fotbalistky Čáslavi v úvodu okresního přeboru starších žáků. Venkovní sérii ukončily v sobotu 10. září v Chotusicích, kde si dalším vítězstvím udržely zatím stoprocentní úspěšnost.

FK Chotusice 1932 – FK Čáslav dívky 0:3 (0:2)

Čáslavskou sestavu poprvé po přestupu z Bratčic doplnila K. Volencová, která se tak po E. Bednářové z Malešova, E. Klérové z Kutné Hory, L. Vokounové z Uhlířských Janovic a J. Kapkové z Křesetic stala letos v létě pátou posilou.

Na výsledek měl vliv kvalitní kolektivní výkon sedmnácti dívek z Čáslavi s tím, že o branky se postaraly dvě hráčky: autorka hattricku E. Panýrková a její dvorní nahrávačka N. Levinská. Ta když už neadresovala gólovou přihrávku, tak přinutila protihráče k penaltovému faulu.

„Před domácí premiérou se Suchdolem můžu být s utkáním v Chotusicích spokojený. Holky předvedly povedený výkon, bojovaly a hra je pohltila. Odměnou jim pak bylo vítězství s čistým kontem,“ pochválil svůj tým čáslavský trenér Luboš Hájek.

Branky a asistence Čáslavi: E. Panýrková (N. Levinská) - 0:1, E. Panýrková (pokutový kop) - 0:2, E. Panýrková (N. Levinská) - 0:3. Rozhodčí: J. Uher. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, J. Kapková - L. Hájková, A. Vrabcová, E. Panýrková, N. Levinská - E. Bednářová. Průběžně střídaly: N. Veselá, K. Volencová, A. Drážková, K. Bělohlávková, E. Skalická, E. Klérová, L. Vokounová, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Křesetice/Malešov B - Nové Dvory/Církvice 1:4, Záboří nad Labem - Uhlířské Janovice 0:5, Suchdol - Zbraslavice 4:1, Kutná Hora B - Sázava 4:1, Tupadly - Malín/Hlízov 1:4, Bratčice - Malešov/Křesetice A 3:3.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!