RMSK "Cidlina" Nový BydžovČÁSLAV
ne 23. 10. 2022 15:30 @ Nový Bydžov, tráva, Fortuna Divize C, 12. kolo
569_20221023_194019.jpg

„Z našeho výkonu jsem obrovsky zklamán,“ řekl po utkání v Novém Bydžově trenér Svoboda

Nový Bydžov – Fotbalisté Čáslavi po dvou výhrách v řadě zavítali do Nového Bydžova. Na hřišti tabulkového souseda se hrálo prakticky o šest bodů. Čáslavští ovšem v utkání propadli a z vítězství se zaslouženě radují domácí fotbalisté.

RMSK "Cidlina" Nový Bydžov – Čáslav 3:0 (0:0)

„Musím se přiznat, že jsem obrovsky zklamaný z našeho výkonu,“ hlesl po utkání trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „Domácí vyhráli naprosto zaslouženě. Šli si pro tři body nadšeným výkonem,“ všiml si.

„Nám se nesešla řada individuálních výkonů, což vyústilo v to, že jako celek jsme nepůsobili vůbec dobře. Pro branku domácích jsme nebyli nebezpeční. Pouze jednou jsme pořádně trefili branku, když Hejný z 25 metrů za stavu nula jedna přeloboval domácího brankáře, míč ale skončil na břevně,“ rekapituloval trenér Čáslavi.

„Nehráli jsme dobře jak v obranné fázi, tak v útoku, bohužel. Znovu jsme inkasovali řadu branek. V zápasech na půdě soupeře působíme bezradně, bez nápadu, pohybu. Hráče nechápu, protože v posledním domácím zápase působili naprosto odlišně,“ kroutil Svoboda hlavou.

„Do konce podzimu se hraje ještě o devět bodů. Musíme jich získat co nejvíce. To se ale musíme na hřišti prezentovat daleko odlišným způsobem,“ uzavřel.

Branky: 49. Blažej, 65. Marek, 80. Vincour.

Rozhodčí: Bednář – Depeš, Klír. Žluté karty: Marek, Novák – Vančura, Hejný, Petrů, Junek. Diváků: 185.

Nový Bydžov: Strýhal – Trejbal, Blažek, Mokošín, Bekera (82. Hruška), Štajer, Marek, Vincour, Voldán (76. Holec), Novák, Drobný. Trenér Petr Průcha.

Čáslav: Barták – Hajník, Mráz, Petrů, Slavík – Vilím, Vančura (70. Dudla), Junek, Vocel (78. Bašek) – Ronovský (46. Schovanec) – Hejný. Trenér Jakub Svoboda.

Zdroj: Kamera, střih, úpravy-Josef Bekera.