125_20240312_115337.jpg
248_20220323_093446.png

Z tisku: Pouze Hannich zatím střílí čáslavské góly. Po zranění je opět zpět

Jak se nejlépe vrátit po zranění ví moc dobře čáslavský fotbalista Jan Hannich. V zimní přípravě dlouho laboroval se zraněním a zapojil se do přípravy téměř na konci. Jenže nyní ukazuje, že právem patří do základní sestavy a trenéři s ním musí počítat. V divizním zápase na půdě Libiše vstřelil dva góly, jeho Čáslav tak mohla slavit vítězství 2:0.

Jednou Hannich skóroval také v prvním jarním zápase, to jeho mužstvo prohrálo doma 1:2 s Hlinskem. Takže právě Hannich je zatím jediným střelcem týmu.

Fotbalisté Čáslavi v prvním jarním zápase prohráli na svém stadionu s Hlinskem 1:2. Reputaci si napravili hned v dalším střetnutí, všechny body si přivezli z Libiše po výhře 2:1. A obě trefy má na svědomí Jan Hannich. „Napravili jsme zaváhání z prvního zápasu. Je to důležité, vyhrát jsme potřebovali. Celý týden jsme se na to připravovali, když se nám první zápas nepovedl. Teď jsme získali tři body,“ culil se Hannich.

Ten musel mít radost dvojnásobnou, neboť utkání svými dvěma trefami rozhodl. Po vleklém zranění zase střílí góly. Prosadil se v obou odehraných zápasech. „Tak s tím jsem spokojený. Nebyl jsem zdravotně v pořádku, dával jsem se pomalu do kupy. Měl jsem problémy s vazy v kotníku i koleni. Chtěl jsem být připravený alespoň na lavičku v prvním zápase, nakonec jsem dal gól. Teď jsem přidal dva, takže pro mě je to něco fantastického,“ měl obrovskou radost ze svých zásahů čáslavský fotbalista.

V sestavě vydržel v Libiši něco přes hodinu, stále na tom není kondičně tak dobře, jak by si sám představoval. „Nemám zatím tolik natrénováno. Ale odehrál jsem přes šedesát minut, pak jsem střídal,“ dodal Jan Hannich.

Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/f...