SK Vysoké MýtoČÁSLAV
st 25. 10. 2023 13:30 @ Vysoké Mýto - tráva č.2, ČDŽ U 15 C, 13. kolo
1005_20231030_113835.jpg

Z Vysokého Mýta jsme přivezli tři body!

Travnatý povrch na hlavním hřišti ve Vysokém Mýtě byl ve skvělé kondici a díky tomu se hrál oboustranně dobrý fotbal. Tým z Čáslavi ukončil sérii tří remíz vítězným zápasem.

SK Vysoké Mýto - FK Čáslav 0:4 (0:3)

Branky FK Čáslav:

10. Vedral uvolnil Fliegra, který dal první branku zápasu

22. Penalta za sražení Fliegra. Po dvou neproměněných penaltách proti Náchodu si vzal míč kapitán Vavřina a domácímu brankáři nedal šanci.

35. Flieger utekl obráncům a svou šanci úspěšně proměnil.

76. Flieger přihrál Kunáškovi a ten důrazně a nekompromisně poslal míč k tyči.

Hodnocení trenérů:

„Oba týmy se snažily po celý zápas o celoplošnou kombinační hru, takže k vidění bylo hodně hezkých akcí. Někdy to byly kombinace až "profesorské" a někdy až nebezpečně riskantní. My jsme byli útočnějším týmem a když jsme začali dávat branky, tak jsme dostali pod kontrolu i průběh zápasu. Trochu nás trápil výběr správného místa a výběr správného řešení. Pod nulu se podepsali oba naši gólmani, každý si dal poločas. Bohouš i Matěj si poradili se všemi nebezpečnými situacemi soupeře a podrželi náš tým. U všech našich branek byl Tony.
Nejen na domácí, ale i na venkovní zápasy dorazí hodně rodičů našich žáků. Nejinak tomu bylo i ve Vysokém Mýtě, kde si zajistili ty nejlepší místa na tribuně. Poprvé jsme využili na dopravu kvalitní klubový automobil, který nezklamal a dovezl do Čáslavi tři body.“

Čáslav: Bednář (41. Houdek) - Suchomel (41. Pauš), Machotka, Vavřina, Ozank, Novotný (70. Kosolapchenkov), Vedral (71. Krejčí), Zavadil, Chloupý (56. Kout), Kunášek, Flieger. Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!