Za Vrdy skórovala budoucí posila dívčího kolektivu

Jen po jednom gólu na obou stranách viděli v neděli 14. května diváci fotbalového utkání mladších žáků mezi čáslavským béčkem a Vrdy. Byla to spravedlivá dělba bodů - v první půli měli navrch hosté, po přestávce jejich soupeř.

FK Čáslav B – TJ Slavoj Vrdy 1:1 (0:1)

Skóre otevřela jediná dívka ve vrdské sestavě V. Perclová, která by se od nové sezony mohla objevit v čáslavském dresu. Domácí tým vyrovnal díky pěkné střele T. Pekharta. Víc branek třeba už i kvůli zbrklosti v zakončení hráči nevstřelili.

Branka a asistence Čáslavi B: T. Pekhart (M. Šulc) - 1:1. Rozhodčí: J. Svoboda. Hrací doba: 2x 30 minut.

Čáslav B: J. Šouba - V. Vránová, E. Skaláková, R. Cunningham - D. Lebeda, J. Paula, F. Babák - L. Vokounová. Průběžně střídali: T. Pekhart, M. Ráliš, T. Ráliš, D. Nikolaev, M. Šulc. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Paběnice - Sázava 0:16, Bratčice - Kutná Hora B 1:12, Chotusice - Církvice/Nové Dvory 5:2, Malín/Hlízov - Uhlířské Janovice 0:11, Močovice - Čáslav A nehráno.