ČÁSLAVZbraslavice
4:1
st 31. 5. 2023 18:00 @ FK Čáslav - tráva č.1, STARŠÍ ŽÁCI, 14. kolo

Zápas se Zbraslavicemi vyvrcholil špatným směrem

Kdyby se fotbalové utkání mezi čáslavskými staršími žákyněmi a Zbraslavicemi hrálo ve středu 31. května pouze jeden poločas, asi by se nic nestalo. O všem podstatném už bylo víceméně rozhodnuto a aspoň by nedošlo na nezajímavou kopanou.

FK Čáslav dívky – SK Zbraslavice 4:1 (4:0)

Čáslavandy si zopakovaly režii minulého duelu v Malešově a zadělaly na své vítězství v úvodních pětatřiceti minutách, kdy se dostaly do čtyřgólového trháku. Místo toho, aby v podobném duchu pokračovaly i po přestávce, fotbalovost se z jejich kopaček opět vytratila. Po vlastním rohovém kopu a následném rychlém brejku soupeře dokonce inkasovaly, ale o výsledek se snad ani bát nemusely, protože i Zbraslavice už nebyly příliš nebezpečné.

Fotbalovou bídu ve druhé půli podtrhla závěrečná dvacetiminutovka, kdy oba týmy předváděly spíš kopanou než fotbal. Hru po zemi nebo přesnou přihrávku aby člověk pohledal, a tak trenéři L. Hájek a P. Švejda s radostí a úlevou přivítali závěrečný hvizd rozhodčího D. Muchy.

Branky a asistence Čáslavi: E. Bednářová (A. Vrabcová) - 1:0, I. Ondráčková (bez asistence) - 2:0, M. Kombercová (N. Levinská) - 3:0, E. Panýrková (bez asistence) - 4:0. Rozhodčí: D. Mucha. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, A. Vrabcová, A. Drážková - L. Vokounová, I. Ondráčková, E. Panýrková, N. Levinská - E. Bednářová. Průběžně střídaly: M. Kombercová, L. Hájková, K. Volencová, Kar. Rozsypálková, N. Veselá. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Tupadly - Sázava 3:6, Záboří nad Labem - Bratčice 0:4, Chotusice – Kutná Hora B 3:6, Malín/Hlízov - Malešov/Křesetice A 6:1, Suchdol - Křesetice/Malešov B 10:0, Uhlířské Janovice - Nové Dvory/Církvice 4:0.