FC Háje JMČÁSLAV
so 6. 4. 2024 11:30 @ Nad Přehradou / tráva, ČDŽ U 15 C, 21. kolo
1158_20240411_100948.jpg

Zápas v Hájích rozhodl druhý poločas

První předzápasový trénink v jarní části sezóny, který jsme absolvovali na trávě a hned další den jsme vyrazili do Prahy na mistrovský zápas, vyzkoušet travnatý povrch v boji o body.

FC Háje JM - FK Čáslav 3:0 (0:0)

Hodnocení trenérů:
"Tým FC Háje JM se nachází na 4. místě naší tabulky a některé jeho výsledky budí respekt, protože umí zatížit gólové konto svých soupeřů. Domácí tým nás od začátku přehrával, ale naše houževnatá obrana někdy i s přispěním potřebného "štěstíčka" držela bezbrankový stav. Z naší strany stojí za zmínku pokus Lukáše Chloupého, který chytře obral obránce o míč a z otočky přeloboval gólmana. Škoda, že míč skončil za horní tyčí domácí svatyně.
O poločase jsme si ujasnili na co si musíme dát pozor v druhé polovině utkání. Bohužel, hned v první čtvrt hodince vzala teoretická příprava za své. Nedohraný hlavičkový souboj po rohovém kopu, nezachycený náběh na přízemní centr a nakonec nešťastná teč jednoho z našich bránících hráčů určila skóre i ráz zbytku zápasu."

FK Čáslav: Bednář - Machotka (69. Pauš), Ozank, Vavřina, Novotný, Chloupý (64. Svoboda), Kosolapchenkov (76. Michera), Schwarzkopf, Rajchman, Flieger, Kříž (54. Vedral). Trenéři Paták Miroslav, Peška Josef.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!