ČÁSLAVSuchdol/UJ
ne 8. 5. 2022 10:00 @ Čáslav - tráva, STARŠÍ ŽÁCI, 18. kolo
125_20240312_115337.jpg
333_20220513_103715.jpg

Zázrak se nekonal. Vynikající jarní formu si lídr udržel

Lídr tabulky okresního přeboru starších žáků, který na jaře chytil vynikající formu. Vyhrál všechny čtyři zápasy se souhrnným výsledkem 37:2. S takovou vizitkou přijel v neděli 8. května za čáslavskými fotbalistkami sdružený tým Suchdola a Uhlířských Janovic.

FK Čáslav dívky – Suchdol/Uhlířské Janovice 0:6 (0:3)

Čáslavandy vstoupily do utkání se třemi cíli. V první řadě překvapit a zvítězit, pak alespoň bodovat, a pokud by ani jedno nevyšlo, tak udržet kladné nebo vyrovnané celkové skóre - náskok měly čtyři branky. Nakonec se jim nepovedl splnit žádný úkol. Hosté v čele s bratry Š. a F. Šibravovými, kteří získali zkušenosti ze žákovské ligy v Kolíně, totiž potvrdili roli favorita.

„Z naší strany byl povedenější první poločas, kdy jsme odehráli poměrně vyrovnanou partii, ovšem soupeř měl daleko lepší gólové zakončení,“ zmínil čáslavský trenér Luboš Hájek s tím, že největší šanci, pokutový kop, neproměnila předtím faulovaná N. Levinská.

„Ve druhé půli jsme už tahali za kratší konec a byli rádi, že jsme opět inkasovali pouze třikrát. Nedá se nic dělat, naše jarní forma není na rozdíl od soupeře optimální a proti lídrovi tabulky jsme mohli jen překvapit. Sice jsme utrpěli zatím nejvyšší porážku v sezoně, ale zápas pravdy nás bude čekat v dalším kole v Nových Dvorech,“ doplnil Luboš Hájek.

Rozhodčí: M. Matz. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - M. Kombercová, I. Ondráčková, A. Drážková - L. Hájková, A. Vrabcová, E. Panýrková, K. Bělohlávková - N. Levinská. Průběžně střídaly: E. Skaláková, Kar. Rozsypálková, N. Veselá, V. Vránová, R. Cunningham, J. Brychtová, N. Lavická. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Malín - Záboří nad Labem 2:0, Sázava - Zruč nad Sázavou 1:2, Malešov/Křesetice - Nové Dvory 1:4, Zbraslavice - Bratčice 8:3.

FOTOGALERII Z UTKÁNÍ NALEZNETE ZDE!