125_20240312_115337.jpg
68_20210924_085506.jpg

Změna termínu! Čáslavská juniorka již v sobotu vyzve Slovan Poděbrady

Fotbalisté čáslavského béčka se proti soupeři z Poděbrad představí již v sobotu 25. září odpoledne. Zápas má na stadionu Pod Hrádkem výkop netradičně ve 14:30 hod.

Čáslavským mladíkům se zatím na domácí půdě příliš nedaří, zatímco na hřištích soupeřů jsou svěřenci Lukáše Jirků stoprocentní, na domácí půdě je o body obral Divišov a naposledy i Luštěnice.

Čáslavští mladíci jsou po šesti odehraných kolech zatím na čtvrté příčce tabulky. Hosté z Poděbrad okupují sedmé místo tabulky. Kádr Slovanu Poděbrady je prošpikovaný zkušenými borci. Zřejmě nejzajímavější akvizicí je bývalý ligový hráč Lukáš Magera. Uvidíme, v jakém složení nakonec Slovan Poděbrady do Čáslavi dorazí.

Přijďte povzbudit naší juniorku v boji o další body do tabulky I. A třídy. Zápas má výkop v sobotu 25. září ve 14:30 hod.