Zruč nad Sázavou uklidnily dva slepené góly do šatny

Se soupeřem, který byl jednoduše nad jejich síly, se v sobotu 2. října utkala čáslavská děvčata. Starší žáci ze Zruče nad Sázavou se na hřišti Pod Hrádkem představili jako dobře organizovaný tým, někteří hráči se mohli dokonce pochlubit zkušenostmi z dorosteneckých i dospělých soutěží.

FK Čáslav dívky – TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 0:5 (0:2)

Přesto jim čáslavské fotbalistky úspěšně vzdorovaly skoro celý první poločas, než dostaly dva takzvané slepené góly do šatny. Hosté měli výraznou územní převahu také ve druhé půli a přidali ještě tři střelecké zápisy. Větší rozdíl skóre nepřipustily zejména neúnavná stoperka I. Ondráčková a odvážná brankářka K. Rozsypálková.

I když se domácí celek moc do zakončení nedostal, nulu na kontě vstřelených gólů mít nemusel. Jediné zaváhání soupeře nepotrestala N. Levinská a stejná hráčka pak ještě neproměnila pokutový kop.

„Kvalita byla na straně soupeře, ale holky se snažily a bojovaly. Hosté přivezli vyrovnaný hráčský kádr, my jsme na tom z tohoto hlediska hůř. Pořád dost dívek nabírá první zápasové minuty, na druhou stranu je super, že nás je pořád víc,“ sdělil čáslavský trenér Luboš Hájek s tím, že premiéru si tentokrát odbyla S. Svobodová.

Fotogalerii z utkání naleznete zde!

Rozhodčí: T. Volenec. Hrací doba: 2x 35 minut.

Čáslav dívky: K. Rozsypálková - K. Bělohlávková, I. Ondráčková, A. Drážková - L. Hájková, E. Panýrková, N. Štočková - M. Kombercová, N. Levinská. Průběžně střídaly: E. Skaláková, V. Vránová, N. Veselá, S. Svobodová, E. Vilímová, P. Havránková, N. Lavická, Kar. Rozsypálková. Trenér: L. Hájek.

Zbývající výsledky: Malešov/Křesetice - Záboří nad Labem 4:1, Suchdol/Uhlířské Janovice - Nové Dvory 5:1, Zbraslavice - Sázava 2:17, Tupadly - Malín 2:3.