Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 30 článků.

Bez vstřelené branky se vyhrát nedá

V dohrávce druhého kola přivítala U12 na domácí půdě soupeře z Trutnova. Hned v první třetině byli hosté aktivnější a vytvořili si solidní náskok 0:3. Druhá třetina byla vyrovnaná, kde více vyložených šancí měli čáslavští, ale bohužel bez úspěšného zakončení, a tak soupeř odskočil na rozdíl pěti branek. Poslední třetina byla vyrovnaná a konečné skóre vyznělo pro hosty 0:6.

První místo v předkole Planeo Cupu

Ve středu 20. 9. se odehrával pohár dětí a mládeže v Čáslavi. Předkola skupiny “M“ se zúčastnilo celkem 6 týmů, které bojovaly o tři přímá postupová místa. Čáslavští odehráli celkem pět zápasů po 20 minutách. Čáslavští si i s jednou prohrou dokázali dojít pro první místo v tomto předkole.

U12 poprvé za tři body!

Čáslavští se 17.9. vydali do vzdáleného Orlicka, které si prozatím v soutěži nevedlo vůbec špatně. Domácí se nacházejí v horní polovině tabulky, a tak pro čáslavské bylo výzvou ukrást nějaké body na hřišti soupeře. To se čáslavským svěřencům nakonec povedlo kdy po přestřelce vyhráli rozdílem jedné branky 4:5.

Jedna třetina na výhru nestačila

Po dvou venkovních utkání, které neskončily bodovým ziskem, si čáslavská U12 mohla konečně zahrát i na domácím hřišti. Jejím soupeřem byl Xaverov – Horní Počernice. Hosté vstoupili do zápasu aktivně a s větší chutí. Čáslavští naopak byli všude pozdě, a tak se po dvou třetinách dostal soupeř do vedení 2:10. Poslední třetinu čáslavští zabrali, ale stačilo to jen na snížení výsledku 8:11.

U12 dostala nášup v Chrudimi

Ve středu 6. 9. se čáslavská U12 vydala na dohrávku prvního kola do Chrudimi. Čáslav nezačala nejlépe když už v druhé minutě prohrávala. Bohužel z čáslavské strany tomu chybělo vše, co je k fotbalu potřeba, a tak se ukazatel skóre zastavil až na 20 brankách!

První zápas v divizi mladších žáků

V sobotu pro U12 začala divizní soutěž mladších žáků. K prvnímu utkání čáslavští jeli do Hradce Králové, kde se utkali se Slavií HK. Čáslavští byli od středy by na soustředění a sobotní utkání bylo vyvrcholením náročného soustředění. Čáslavští ještě deset minut před koncem vedli o jednu branku, ale nakonec jim došly síly a podlehli soupeři.

Doplatili na neproměňování šancí

První mistrovský zápas, první ostrá zkouška proti nepříjemnému soupeři, který byl více než hratelný. To by asi bylo úvodní slovo trenéra po 1.ligovém zápase.