Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 28 článků.

Špatný výkon na Vyšehrad stačil

Čáslavští se v dalším kole vydali na půdu Vyšehradu. Ten se v tabulce nachází na posledním místě. Všichni očekávali vítězství a hodně branek. Bohužel vítězství se nevyvíjelo tak snadno, jak všichni očekávali.

U12 prohrávala 0:3, nakonec bere ze zápasu bod!

V posledním setkání mezi Orlickem a Čáslaví, byli úspěšnější čáslavští. Ti z Orlicka přivezli všechny tři body a vybojovali zde nejhubenější možný vítězný rozdíl. Nyní přijelo Orlicko do Čáslavi a určitě si chtělo 3 body vzít zpět. Po prvních dvou třetinách to tak i vypadalo, ale poslední třetinu Čáslav zabrala a Orlicko si odvezlo jen bod!

Prohra s kvalitním soupeřem

V dalším kole se čáslavská U12 střetla s Xaverovem. Čáslavští v minulém kole prohráli na domácí půdě a propadli se na 10. místo tabulky. Domácí se drží v první polovině tabulky a náleží jim 6. místo. Poslední duel skončil 11:8 ve prospěch domácích, kdy čáslavští doháněli skóre v poslední třetině.

U12 nedokázala na domácím hřišti bodovat

V sobotu 30. 3. 2024 se ve Vodrantech konalo další kolo žákovské divize. U12 na svém umělém hřišti přivítala Slavii Hradec. Čekalo se vyrovnané utkání, protože celky od sebe dělily pouhé dva body. Hosté do Čáslavi přijeli s velkou chutí vyhrát, a tak si všechny tři body odvezli. Díky tomu také předskočili Čáslav v tabulce.

Skvělý obrat vynesl Čáslavi 3 body!

V dalším kole žákovské divizní soutěže se čáslavská U12 vydala do hlavního města. Zde se utkala s FC Háje. Tyto dva celky se na podzim nestřetly, protože jejich kolo bylo přeloženo do jarní části. Proto ani jeden z účastníků nevěděl co od toho druhého čekat. Čáslav sice prospala začátek utkání, ale v poslední třetině dokázala skóre otočit a odvést si všechny 3 body!

Vítězství na domácí půdě

Ke druhému mistrovskému utkání letošního roku k nám přijel soupeř, Admira Praha. Byl to první zápas na domácí půdě, který jsme zvládli skvěle po všech stránkách.

Po vyrovnaném utkání zůstaly tři body v Trutnově

V prvním kole jarního kola se čáslavští vydali do Trutnova, který se po podzimní části sezóny umístil na 3. místě tabulky. Čáslav se po podzimní části nacházela na 10. místě a do Trutnova přijela bojovat o další body. Poslední vzájemné utkání dopadlo lépe pro Trutnov, který si z Čáslavi odvezl všechny tři body a nasázel do čáslavské sítě šest branek.

U12 na soustředění ve Vlašimi

Prvního února se čáslavská U12 sešla v brzkých ranních hodinách v Čáslavi, aby se společně vydala na zimní soustředění do Vlašimi. Zde je čekal náročný tréninkový plán, ve kterém byla zahrnuta i regenerace. V rámci soustředění U12 sehrála i dvě přátelská utkání.

Konečná tečka za podzimní sezónou 2023

Podzimní sezónu ukončila čáslavská U12 fotbálkem proti rodičům. Poločas byl vyrovnaný, kdy oba týmy vstřelily tři branky. Nakonec rodiče nenechali nic náhodě a utrhli zápas na svou stranu. Konečné skóre vyznělo 6:4 pro rodiče. Poté se všichni přemístili do VIP prostor, kam každý přinesl něco malého k snědku a pití.

U12 nasázela Vyšehradu 19 branek!

V posledním utkání podzimu uvítali čáslavští na domácí půdě Vyšehrad. Hosté se nacházeli na posledním místě tabulky, a tak pro Čáslav byla povinnost vyhrát. Utkání se pro domácí vyvíjelo správným směrem hned od úvodu utkání, když v 15. minutě vedli již 5:0. Otázkou tohoto zápase bylo jen kde se skóre zastaví. Čáslavská U12 měla v tomto zápase hromadu šancí, ale do úspěšného konce se jim podařilo přetavit “jen“ 19 branek!