Až nezvykle tichá a klidná atmosféra panovala v kabině před utkáním na hřišti ČAFC Praha. Jakmile ale rozhodčí zahájil zápas, bylo po tichu. Mladší žáci FK Čáslav vstoupili do utkání aktivně a od prvních minut výrazně zatápěli domácímu týmu.


Mrazivé ráno v Jablonci nad Nisou neubralo hráčům FK Čáslav na odhodlání podat dobrý výkon a pozlobit lépe postaveného soupeře v tabulce naší skupiny.
FA Jablonec - FK Čáslav 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)
Hodnocení trenéra Josefa Pešky:
Někdy prohra hodně bolí, ale ta dnešní měla úplně jinou příchuť. Kluci hráli v ofenzivě velmi obětavě a oba gólmani nás drželi ve hře o dobrý výsledek. Domácí dominovali v držení míče, ale stav po druhé třetině 2:0 nás nutil bojovat o lepší výsledek. Bohužel naše šance se nepodařilo proměnit a domácí v závěrečných 15-ti minutách třikrát skórovali.
Jak to viděl domácí trenér Jan Kozderka:
V neděli jsme doma hostili FK Čáslav. V utkání jsme měli více ze hry, ale naše efektivita a dravost v zakončení byla slabší. Hosté nám v jejich pokutovém území moc prostoru nedali a v protiútocích byli velmi nepříjemní.
Sestava FK Čáslav: Vávra, Linhart - Lesák, Viták, Pros, Richardová, Blecha, Výborný, Zajac, Pulkert (C), Špatenka, Petráň, Hortenský