Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 48 článků.
177_20220116_091243.jpg

Čáslav na úvod zimního turnaje remizovala s Benátkami nad Jizerou

Fotbalisté Čáslavi vstoupili do zimního turnaje v Brandýse nad Labem zápasem s divizním soupeřem z Benátek nad Jizerou. Ačkoliv Čáslavští v utkání vedli, museli v závěru zápasu skóre dotahovat. O dělbě bodů pak rozhodl přesnou hlavičkou tři minuty před koncem zápasu Hejný.

169_20220105_203633.jpg

Fotbalisté Čáslavi zahájili zimní přípravu na jarní část divize

Fotbalisté Čáslavi se k první tréninkové jednotce sešli dnes v podvečer na domácí umělé trávě v Čáslavi. Trenér Jakub Svoboda měl k dispozici dvacet hráčů. „Bohužel se hned v úvodu přípravného období potýkáme s absencí hráčů z důvodu zranění. Lukáš Mach je po operaci ruky a pokud vše dobře dopadne, tak se do zapojí až na začátku března. Honza Hannich odkulhal v prosinci z tréninku po jednom ze soubojů. Trápí jej zranění kolene a kotníku. David Vyhnánek má problémy s tříslem. Uvidíme, kdy se tato dvojice plnohodnotně připojí,“ řekl Svoboda.

157_20211213_114802.jpg

Hokejovou odvetu znovu ovládli starší hráči

Po týdenní pauze fotbalisté FK Čáslav opět nazuli brusle. V sobotu 11. prosince se utkali v hokejovém zápase na zimní stadionu v Čáslavi. I tentokrát se z vítězství radovali „Staří“, kteří zvítězili 8:5!

148_20211123_104911.png

ANKETA: Hlasujte pro TOP gól podzimu

Fotbalisté FK Čáslav nastříleli v divizní skupině C a v I. A třídě sk. B řadu branek. Vybrali jsme ty nejhezčí a pouze VY zvolíte autora té nejkrásnější trefy podzimní části sezóny.