Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 300 článků.

Čáslav z utkání s Hlinskem vytěžila pouze jeden bod

Fotbalisté Čáslavi propásli ideální příležitost na to dostat blízké tabulkové sousedy v boji o záchranu pod tlak. Na domácím hřišti totiž Čáslavští nedokázali vstřelit Hlinsku více než jednu branku, a to ve výsledném zúčtovaní stačilo pouze na remízu 1:1. Bod je pod dvou výhrách v řadě pro svěřence Romana Kučery málo …

Fotbalisté Čáslavi v další záchranářské bitvě vyzvou soupeře z Hlinska

Dva poslední zápasy a s tím spojená dvě vítězství nalili fotbalistům Čáslavi krev do žil v boji o setrvání v soutěži. V nedělním duelu do Vodrant dorazí FC Hlinsko. Soupeř, který se nachází na třináctém místě tabulky s náskokem pěti bodů na domácí tým. Pokud to Čáslav myslí se záchranou vážně, musí v domácím zápase urvat tři body! Duel startuje v neděli 21. dubna v 17 hodin a vy u toho nesmíte chybět!

Fotbalisté Čáslavi zavítají v sobotu dopoledne do Kosmonos

Dalším kolem pokračuje divizní skupina C již o tomto víkendu. V sobotu se prakticky až na jeden zápas odehraje celé divizní kolo. Čáslavští v něm zavítají na půdu SK Kosmonosy, kde se budou snažit navázat na vítězství z posledního utkání, kdy v souboji dvou nejhorších celků tabulky přehráli Letohrad!

Čáslav dokázala otočit zápas s Letohradem. Rozhodl Peterka!

Dlouhých osm měsíců čekali fotbalisté Čáslavi a na radost z vítězství ze soutěžního zápasu. V zápase dvou posledních týmů tabulky museli svěřenci trenéra Romana Kučery skóre otáčet. O vítězství Čáslavi rozhodl přesnou hlavičkou deset minut před koncem útočník Peterka.

Doprovodný program nedělního zápasu s Letohradem

Oba dva domácí zápasy našeho A-týmu v jarní části divize se setkaly s diváckým zájem. V úvodním kole proti Chrudimi přišlo do Vodrant 250 diváků, proti Ústí nad Orlicí se stadion zaplnil bezmála šesti stovkami diváků! Také v zápase s Letohradem pro Vás čáslavský fotbalový klub tentokrát ve spolupráci s restaurací Na hřišti připravil doprovodný program a speciální akci!

Střelecké trápení divizní Čáslavi podtrhla Venclova neproměněná penalta

Naděje na záchranu hodně rychle pohasíná. Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divize na půdě Dobrovice nebodovali a jejich situace je více než kritická. Domácímu celku stačila na výhru jediná branka, kterou dal už ve dvanácté minutě Horák. Čáslav tak nadále na svou výhru čeká. A to hosté neproměnili ani pokutový kop.

Gól do šatny zhatil naděje Čáslavi na bodový zisk s lídrem soutěže

Parádní návštěva 590 diváků měla Čáslavi pomoci v boji o bodový zisk proti vedoucímu celku tabulky z Ústí nad Orlicí. V prvním poločase domácí podali srdnatý výkon. Ovšem v jeho závěru fauloval Peca na hranici pokutového území a nařízený trestný kop proměnil parádní ranou v rozhodující gól utkání hostující Bednář.