Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 322 článků.

Čáslav vyválčila s Vysokým Mýtem pouze jeden bod

Fotbalisté Čáslavi se v neděli odpoledne naposledy představili na domácí půdě. V boji o záchranu potřebovali svěřenci trenéra Romana Kučery zvítězit. To se jim nakonec i díky smůle v závěru zápasu, kdy rozhodující branka visela několikrát ve vzduchu, nepodařilo. O tom, jak cenný bude zisk jednoho bodu rozhodnou poslední dvě kola soutěže. Čáslav v nich hraje dvakrát na půdě soupeře, nejprve na hřišti Spojů Praha a poté v Trutnově.

Čáslav se představí v sezóně naposledy doma, přijede Vysoké Mýto

Fotbalisté Čáslavi mají před sebou derniéru na domácím hřišti. Tři kola před koncem přivítají v neděli 2. června v 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem čtvrtý celek tabulky – SK Vysoké Mýto. Byť jsou hosté dle tabulkového umístění v zápase favoritem, Čáslav v posledních pěti utkáních čtyřikrát vyhrála a v boji o setrvání v divizi potřebuje tříbodově zvládnout i duel s Vysokým Mýtem!

Útočník Matěj Peterka přirovnal čáslavský A tým k dieselové lokomotivě

Čáslavské divizní áčko bojuje ze všech sil o udržení v soutěži, sbírá body, zvedá se v tabulce skupiny C, vyhráno ale ještě zdaleka nemá. Součástí rozjetého týmu je také fotbalový útočník Matěj Peterka, který tolik prostoru na hřišti nedostává. Dostal jej ale v zápase rezervního týmu v domácím zápase s Rejšicemi (8:2). Na hřišti strávil hodinu a to mu stačilo k tomu, aby soupeři nasázel čtyři góly. Ty stihl nastřílet už do poločasu a stal se tak Osobností Deníku.

Ondřej Vencl: Ztrácíme dva body, to je pro nás povzbuzující

Ukázal se jako správný kapitán. Přestože nastupuje na postu stopera, zařídil svému týmu cennou výhru. Čáslavský obránce Ondřej Vencl dal jediný gól v divizním zápase s Turnovem. Do konce zápasu chybělo pouhých devět minut. Důležité tři body v boji o záchranu, Čáslav se stále rve a její naděje stále žije. Vencl se stal díky tomuto vítěznému gólu Osobností Deníku.

Fotbalisty Čáslavi spasil devět minut před koncem stoper Vencl!

Fotbalisté Čáslavi na své záchranářské misi potřebovali na domácí půdě porazit pátý celek tabulky – FK Turnov. To se jim díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase podařilo, když o výsledku rozhodl devět minut před koncem po rohovém kopu stoper Vencl. Čáslavští měli před startem jarní části sezóny na nesestupové příčky ztrátu deset bodů. Čtyři kola před koncem je jich ztráta již jen dvoubodová!

Vratislav Junek se odreaguje od fotbalového stresu na motorce

Zase potřebovali nutně vyhrát a to se jim povedlo. Bylo to s odřenýma ušima, s velkým dramatem, ale vyšlo to. Fotbalisté Čáslavi vydřeli další tři body v divizním utkání s Velkými Hamry, které do té doby sedmkrát v řadě vyhrály. A gólový účet utkání, které nakonec skončilo 3:2, načal mladíček Vratislav Junek. Skóre otevřel už ve čtvrté minutě. A po víkendu je Osobností Deníku.

Jasný první poločas, pak předlouhé čekání na závěrečný hvizd. Čáslav má tři body

Z jasného prvního poločasu se po změně stran stalo obrovské drama, a dlouhé čekání na závěrečný hvizd. Nakonec dopadlo další divizní utkání pro čáslavské fotbalisty dobře a na svém stadionu porazili druhé Velké Hamry, které měly za sebou sedm vítězství v řadě. Čáslav tak zvítězila počtvrté z posledních pěti utkání (a ještě jednou remizovala) a opět tak přiživila šanci na záchranu. Jenže bodovaly i další celky ohrožené sestupem.

Do Čáslavi přijedou rozjeté Velké Hamry

Další existenční utkání mají před sebou fotbalisté Čáslavi. Na stadion Pod Hrádkem přijede v neděli 5. května asi aktuálně nejtěžší možný soupeř z Velkých Hamrů, který v jarní části sezóny získal již 21 bodů a po zaváhání v úvodním kole s celkem Kosmonos (prohra 0:1) má za sebou šňůru sedmi vyhraných zápasů v řadě za sebou! Hamry v aktuální tabulce figurují na druhém místě, Čáslav je patnáctá.