Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 24 článků.
31_20210906_091348.jpg

Čáslav na vítězné vlně, Náchod doma udolala 2:0!

Čáslav – Fotbalisté Čáslavi v šestém kole divizní skupiny C přivítali na domácím stadionu celek Náchoda. Hosty v zápase v Čáslavi vedl bývalý trenér Sparty Praha Václav Kotal. Jeho svěřenci v prvním poločase zahodili dvě velmi dobré příležitosti ke skórování, což Čáslavští ve druhém dějství tvrdě potrestali.

12_20210827_115242.jpg

Osm minut stačilo Hannichovi na hattrick. Do kasy musí zaplatit pět stovek

Ve čtvrtém zápase letošní sezony divizní fotbalisté Čáslavi potřetí zvítězili. Na svém stadionu porazili Dvůr Králové 4:2. Díky tomu se vyhřívají na třetí příčce tabulky. Velkou zásluhu na výhře má ofenzivní borec Jan Hannich. Ten stihl nastřílet za osm minut tři góly. „V týmovém ceníku za toto musím dát pět stovek do kasy,“ culil se šťastný střelec.

2_20210824_131623.jpg

Do Čáslavi přijede dosud neporažený Dvůr Králové

Fotbalisté Čáslavi po dvou výhrách v řadě a porážce v Benátkách nad Jizerou přivítají ve čtvrtém kole divizní skupiny C TJ Dvůr Králové nad Labem. Zápas se odehraje na stadionu Pod Hrádkem v neděli 22. srpna od 17 hodin.

9_20210824_152904.jpg

Čáslav se chystá na Benátky, které vede Radim Truksa

Fotbalisté Čáslavi ve třetím kole divizní skupiny C zavítají do Benátek nad Jizerou. Zápas se odehraje v neděli 15. srpna od 17 hodin. Čáslavští fotbalisté budou chtít navázat na povedený vstup do soutěže, když ze dvou utkání vytěžili plný počet šesti bodů. Jejich soupeř v prvním kole na domácí půdě přehrál 4:0 Trutnov, naopak na půdě Letohradu Benátky neuspěly, když dvakrát inkasovaly v závěru zápasu a prohrály 1:2.

7_20210824_145533.jpg

Fotbalisté Čáslavi zvítězili i na domácí půdě, Libiš udolali 3:2!

Fotbalisté Čáslavi v utkání s Libiší dvakrát vedli o dvě branky. Pokaždé se ale soupeř dokázal přiblížit na rozdíl jediného gólu. V samotném závěru šestiminutového nastavení měli navíc hosté možnost srovnat skóre, když zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky. Naštěstí pro domácí nepropálili obranný val a Čáslavští tak mohli oslavit vítězství 3:2!