Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 280 článků.
1063_20240108_090225.jpg

Čáslav posiluje. Po kouči Kučerovi přišel jeho jmenovec, ve hře je třeba Nešpor

Velice nevydařenou podzimní část sezony mají za sebou divizní fotbalisté Čáslavi. Ti získali v první polovině sezony pouhých sedm bodů. Čeká je tedy jarní boj o záchranu. A to bude pořádně tvrdý oříšek. V jarní části sezony povede mužstvo nový trenér Roman Kučera z Havlíčkobrodska, který toho má ve svých devětapadesáti letech za sebou v trenérské branži více než dost. Kučera je už třetím koučem týmu v v právě probíhajícím ročníku. Po Jakubu Svobodovi, který se nyní stal asistentem, vedl celek ještě na konci podzimu Petr Janda.

1060_20240102_172700.jpg

V hokejové bitvě byli šťastnější fotbalisté Čáslavi

V závěru loňského roku se dva největší fotbalové klubu z Kutnohorska domluvily na vzájemném měření sil v hokejovém zápase. Na zimním stadionu v Kutné Hoře se tak proti sobě postavili zástupci kutnohorské Sparty a FK Čáslav. Před solidní návštěvou se z vítězství 5:4 nakonec radovali hráči Čáslavi, kteří tak od svého soupeře získali poukázku na 50 litrový sud piva. O rozhodující branku zápasu se chvíli před koncem postaral z trestného střílení Karel Hejný.

1043_20231130_122409.jpg

Na fotbalisty Čáslavi čeká v zimní přípravě šest utkání a soustředění v Třeboni

Divizní fotbalisté Čáslavi po dvoutýdenním prosincovém tréninkovém mezibloku, který v příštím týdnu povede již nový hlavní trenér Roman Kučera, budou v závěru roku čerpat dovolenou. Na startu zimní přípravy se pak čáslavští fotbalisté sejdou v polovině ledna. Během dvouměsíčního drilu absolvují i šest přípravných utkání, tentokrát především v domácích podmínkách. Na začátku února se Čáslavští vydají na čtyřdenní soustředění do Třeboně.

1038_20231123_100542.jpg

Čáslav podzim zpackala, přesto myslí na záchranu. Pomoci má nový kouč i posily

Divizní fotbalisté Čáslavi mají za sebou hodně nepovedený podzim. Na kontě mají pouhých sedm bodů a jsou předposlední. Nepomohla ani výměna trenéra čtyři kola před koncem, když Jakuba Svobodu nahradil bývalý ligový fotbalista a čáslavský rodák Petr Janda. Ovšem předposlední celek skupiny C nehází flintu do žita a na jaře se chce pokusit o téměř nemožné. „Chceme v Čáslavi udržet divizní soutěž i pro příští sezonu,“ říká mimo jiné v rozsáhlém rozhovoru pro Kutnohorský deník člen výkonného výboru čáslavského klubu a bývalý kouč Jakub Svoboda. K tomu by měl pomoci nový trenér a také výrazné hráčské posílení.

1024_20231113_090758.jpg

Petr Janda skončil v roli hlavního kouče u čáslavského áčka

Šéftrenér čáslavské mládeže Petr Janda před měsícem nastoupil k čáslavskému áčku. Vedení klubu si od jeho angažovaní slibovalo potřebný impuls v podobě nového trenéra, který by mohl zlomit bilanci nepříznivých výsledků. Bohužel se tak nestalo. Čáslav v posledních čtyřech kolech nevyválčila ani bod.

1021_20231110_103259.jpg

Na podzimní divizní derniéru dorazí do Čáslavi celek Spoje Praha

Patnáctým kolem se uzavře podzimní část divizní skupiny C. Domácí fotbalisté se krčí na spodku tabulky, navíc jejich konkurenti v boji o záchranu v posledních kolech bodovali a Čáslav začíná pomalu ztrácet kontakt s celky před sebou. Svěřenci trenéra Jandy potřebují v posledním letošním zápase získat tři body, jen tak zůstanou v kontaktu s přímými konkurenti v boji o setrvání v divizi.