Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 300 článků.
1098_20240224_081811.jpg

Do Čáslavi přichází další snajpr! Útočník Matěj Peterka

Soupiska FK Čáslav se o tomto víkendu rozrostla o další jméno. Na přestup z klubu SK Sokoleč do Čáslavi přichází dvaatřicetiletý zkušený útočník Matěj Peterka! Urostlý střelec za poslední rok v dresu Sokolče ve Středočeském krajském přeboru nasázel ve 28 zápasech 19 branek!

1095_20240222_100630.jpg

S Nitrou postoupil do ligy, teď chce Ondřej Vencl pomoci Čáslavi k záchraně

Fotbalový klub z Čáslavi čelí výzvě záchranářské mise v divizi. S novými posilami a zkušenými hráči se tým chystá na boj o udržení. Klíčové bude spojení mladé energie a zkušeností. Jedním z těch, kteří přišli klubu na pomoc, je třicetiletý obránce Ondřej Vencl. „Čeká nás rozhodně těžká práce. Nicméně kdybych nevěřil v to, že bude v našich silách s tím něco udělat, tak bych do Čáslavi ani nešel,“ uvedl mimo jiné v rozhovoru Deníku borec, který přišel z Pardubic.

1093_20240221_084950.jpg

Od prvního kola budeme hrát o všechno, říká novic Čáslavi Jindřich Kučera

Jednou z nových posil divizní Čáslavi je třicetiletý fotbalista Jindřich Kučera, který mimo jiné nakoukl v dresu Jihlavy do nejvyšší soutěže. Svá nejlepší léta prožil šikovný středopolař v druholigové Chrudimi, vyzkoušel si také na několik sezon zahraniční angažmá v Rakousku. A nyní bude spolu se svými novými spoluhráči usilovat o to, aby se v Čáslavi hrála divize i v další sezoně. „Jsme si vědomi toho, že nás nečeká nic jednoduchého, proto bude důležité načasování formy každého hráče, protože od prvního jarního kola budeme hrát takřka o všechno,“ říká v rozhovoru Deníku Kučera.

1085_20240210_195304.jpg

Čáslav těsně podlehla třetiligovým Živanicím

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou další zápasovou prověrku. V sobotu ráno se uměle trávě v Pardubicích postavili svěřenci trenéra Romana Kučery třetiligovému týmu ze Živanic. Čáslavští v zápase přišli o nadějné vedení 2:1 a v závěru nechali soupeře skóre otočit. Trenér Kučera na hřišti vyzkoušel téměř dvě jedenáctky, včetně zahraničního stopera Udeha a devatenáctiletého Matyáše Hanče z Pardubic.

1083_20240208_105025.jpg

Čáslav v sobotu ráno vyzve třetiligové Živanice

Fotbalisté Čáslavi se v rámci zimní přípravy střetnou zatím s papírově nejtěžším soupeřem. V sobotu ráno se na umělé trávě v pardubické městské části Ohrazenice utkají s třetiligovými Živanicemi. Výkop utkání je již v 9 hodin ráno!