Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 300 článků.
1076_20240126_095115.jpg

Představujeme zimní posilu: Daniel Turyna

Dres Čáslavi bude v jarní části divizní sezóny oblékat útočník Daniel Turyna. Ten do našeho klubu přestoupil z třetiligových Záp. Pětadvacetiletý útočník je mládežnickým reprezentantem. V letech 2020 až 2022 nastupoval v dresu béčka pražské Sparty ve druhé lize. Na jaře 2023 zamířil k dalšímu druholigovému angažmá do FK Třinec. Na podzim této sezóny zakotvil ve třetí lize v klubu SK Zápy. V lednu 2024 Daniel Turyna podepsal přestup k nám do Čáslavi!

1074_20240124_011818.jpg

Představujeme zimní posilu: Ondřej Vencl

Vyztužit zadní řady našeho týmu přichází třicetiletý Ondřej Vencl, který v jarní části sezóny působil v třetiligové rezervě klubu FK Pardubice. Statný obránce v tomto klubu plní roli kondičního trenéra u mládežnických celků. Do Čáslavi by měl Ondřej zamířit na půlroční hostování.

1072_20240121_121710.jpg

Představujeme zimní posilu: Jindřich Kučera

Do Čáslavi přichází z rakouského klubu SK Eggenburg jednatřicetiletý Jindřich Kučera. Ofenzivní záložník působil v posledních letech v rakouských soutěžích, kde během šesti sezón odehrál ve čtyřech klubech na úrovni první a druhé Landesligy celkem 139 utkání, ve kterých nastřílel pětatřicet branek.

1070_20240118_092747.jpg

Představujeme první zimní posilu: Daniel Nešpor

Obrannou hru Čáslavi přichází posílit velezkušený fotbalista Daniel Nešpor. Šestatřicetiletý obránce, či defenzivní záložník přichází do Čáslavi na přestup. Danielovým posledním působištěm byla Velim na Kolínsku, kde hrál krajský přebor.

1069_20240117_103425.jpg

Čáslav zahájila přípravu na záchranářskou misi se šesti nováčky

Velkým třeskem prošel během prosince loňského roku divizní kádr Čáslavi. Po nepovedeném podzimu, kdy čáslavští fotbalisté získali pouhých sedm bodů, se není co divit. Trenér Roman Kučera tak na úvodním tréninku zimního drilu přivítal řadu nových tváří. Čáslav má před sebou velkou výzvu, a to se po zpackané podzimní části pokusit o záchranu divizní soutěže.

1066_20240112_084902.jpg

Nový čáslavský trenér Kučera pomohl řadě fotbalistů k profesionální kariéře

Tento měsíc oslaví kulaté jubileum, bude mu rovných šedesát let. A kulatiny bude už moci slavit se svým novým týmem. Fotbalový trenér Roman Kučera přijal pozici hlavního trenéra divizní Čáslavi. S tou bude v jarních odvetách bojovat o záchranu, což bude pro něj i celý klub hodně složité. Na podzim totiž Čáslav získala pouhých sedm bodů. Teď je na novém kouči a jeho svěřencích, jak se s tím popasují. Ve své kariéře toho zažil více než dost, trénoval první, druhou i třetí ligu, působil v mládežnických reprezentacích nebo jako šéftrenér mládeže v Jihlavě. O své trenérské kariéře se rozpovídal v rozhovoru pro Kutnohorský deník.