Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 40 článků.
12_20210827_115242.jpg

Osm minut stačilo Hannichovi na hattrick. Do kasy musí zaplatit pět stovek

Ve čtvrtém zápase letošní sezony divizní fotbalisté Čáslavi potřetí zvítězili. Na svém stadionu porazili Dvůr Králové 4:2. Díky tomu se vyhřívají na třetí příčce tabulky. Velkou zásluhu na výhře má ofenzivní borec Jan Hannich. Ten stihl nastřílet za osm minut tři góly. „V týmovém ceníku za toto musím dát pět stovek do kasy,“ culil se šťastný střelec.

2_20210824_131623.jpg

Do Čáslavi přijede dosud neporažený Dvůr Králové

Fotbalisté Čáslavi po dvou výhrách v řadě a porážce v Benátkách nad Jizerou přivítají ve čtvrtém kole divizní skupiny C TJ Dvůr Králové nad Labem. Zápas se odehraje na stadionu Pod Hrádkem v neděli 22. srpna od 17 hodin.

9_20210824_152904.jpg

Čáslav se chystá na Benátky, které vede Radim Truksa

Fotbalisté Čáslavi ve třetím kole divizní skupiny C zavítají do Benátek nad Jizerou. Zápas se odehraje v neděli 15. srpna od 17 hodin. Čáslavští fotbalisté budou chtít navázat na povedený vstup do soutěže, když ze dvou utkání vytěžili plný počet šesti bodů. Jejich soupeř v prvním kole na domácí půdě přehrál 4:0 Trutnov, naopak na půdě Letohradu Benátky neuspěly, když dvakrát inkasovaly v závěru zápasu a prohrály 1:2.

7_20210824_145533.jpg

Fotbalisté Čáslavi zvítězili i na domácí půdě, Libiš udolali 3:2!

Fotbalisté Čáslavi v utkání s Libiší dvakrát vedli o dvě branky. Pokaždé se ale soupeř dokázal přiblížit na rozdíl jediného gólu. V samotném závěru šestiminutového nastavení měli navíc hosté možnost srovnat skóre, když zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky. Naštěstí pro domácí nepropálili obranný val a Čáslavští tak mohli oslavit vítězství 3:2!

6_20210824_145257.jpg

Fotbalisté Čáslavi chtějí proti Libiši uspět a navázat na vítězství z Hlinska

Po dlouhých 301 dnech vyběhnou fotbalisté Čáslavi na domácím stadionu Pod Hrádkem k mistrovskému utkání divizní skupiny C. Čáslavští budou chtít v nedělním zápase navázat na vítězství v úvodním kole divize z Hlinska, kde díky brance Radka Richarda vytěžili tři body. Zápas proti Sokolu Libiš startuje v neděli 8. srpna od 17:00 hodin.

4_20210824_132054.png

Čáslav před startem nové divizní sezóny posílila o dva hráče z FK Pardubice

Fotbalisté Čáslavi mají za sebou letní přípravné období a již vyhlížejí start nové divizní sezóny. Oproti loňskému nedohranému ročníku doznal kádr trenérů Jakuba Svobody a Petera Mráze řady změn. Soupiska A-týmu pro podzimní část divizní soutěže čítá čtyřiadvacet jmen, z toho na ní figuruje hned deset nových hráčů.