Rozšířené filtrování
Zobrazeno 51 až 60 z celkem 298 článků.
1000_20231027_155903.jpg

Čáslav vyzve v neděli Benešov s trenérem Mikolandou a exligovými hráči

Fotbalisté Čáslavi se nadále krčí na spodku divizní tabulky. Pět zápasů v řadě prohráli. Stalo se tak i pod novým trenérem Petrem Jandou, kdy čáslavští fotbalisté v Turnově přišli o bodový zisk ve třetí minutě nastavení! Domácí potřebují nutně tříbodové vítězsví, ovšem nečeká je lehký soupeř. Na stadion Pod Hrádkem zavítá extřetiligový Benešov.

990_20231023_092638.jpg

Čáslav přišla o bod v Turnově brankou v nastaveném čase!

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zajížděli do Turnova. Tým v tomto utkání pod novým trenérem Petrem Jandou podal srdnatý výkon. Díky brance Slavíka v prvním poločase se Čáslavští dostali do vedení. Domácí však patnáct minut před koncem srovnali stav po standardní situaci. Ve třetí minutě nastavení pak domácí Nosek dokonal obrat ve skóre!

980_20231017_085728.jpg

Fotbalisté Čáslavi mají nového trenéra. Tým povede Petr Janda!

V neděli na lavičce Čáslavi skončil dlouholetý trenér áčka Jakub Svoboda. V pondělí vedení klubu na danou situaci reagovalo. Novým trenér divizních fotbalistů Čáslavi se stává Petr Janda. Řešení je to prozatím dočasné. Janda tým povede do konce podzimní sezóny.

972_20231013_094619.jpg

Do Čáslavi v neděli přijedou druhé Benátky nad Jizerou

Další soupeř z čela tabulky čeká fotbalisty Čáslavi již tuto neděli. Od 16 hodin se svěřenci trenéra Jakuba Svobody postaví středočeskému celku Benátek nad Jizerou, které jsou v současné tabulce na druhé pozici. V dresu soupeře do Čáslavi zavítá i trojice hráčů, kteří v minulosti oblékali modrobílé barvy našeho klubu – Tomáš Mlynka, Matěj Bodlák a Ondřej Komma.

959_20231009_083334.jpg

Dobrý výkon ani tentokrát na body nestačil

Fotbalisté Čáslavi v desátém kole divizní skupiny C zajížděli na půdu Velkých Hamrů. Soupeři ze špičky tabulky sice byli hosté z Čáslavi vyrovnaným soupeřem, nicméně opět v závěru zápasu inkasovali a ani na pátý pokus si ze hřiště soupeře neodvezli bodový zisk!

956_20231006_093716.jpg

Fotbalisté Čáslavi v neděli dopoledne vyzvou Velké Hamry

Až na jihovýchodní okraj Jizerských hor zavítají v neděli dopoledne fotbalisté Čáslavi. V desátém kole divizní skupiny C se Čáslav představí na půdě domácí celku – FK Velké Hamry 1911. Hamerští fotbalisté pokračují ve skvělých výkonech z minulé sezóny a jsou aktuálně na třetím místě tabulky, naopak fotbalisté Čáslavi po dvou prohrách v řadě klesli až na čtrnácté místo!

928_20230925_084950.jpg

Fotbalisté Čáslavi vyšli v Hlinsku bodově naprázdno

Fotbalisté Čáslavi počtvrté v řadě nevyválčili na půdě soupeře ani bod. Navíc potřetí prohráli pouze o jedinou branku. Hlinsko o své výhře rozhodlo produktivitou ze standardních situací, kdy hosté dvakrát inkasovali po neubráněném rohovém kopu. Nic naplat nebyl fakt, že ve druhém poločase svého soupeře místy přehrávali. Bilanci na hřištích soupeřů je tak z pohledu Čáslavi tristní!

925_20230922_093705.jpg

Fotbalisté Čáslavi touží v Hlinsku prolomit výsledkovou mizérii na hřištích soupeřů

Fotbalisté Čáslavi v 8. kole divizní skupiny C zajíždějí v neděli 24. září na půdu FC Hlinsko. Soupeř z Českomoravské vrchoviny sice sezóny zahájil sérií porážek, nicméně před 14 dny na domácí půdě zdolal ambiciózní Benešov a v minulém kole zvítězil jednoznačně tři nula na půdě Vysokého Mýta. Svěřence trenéra Jakuba Svobody na hřišti soupeře, který je o bod v tabulce za čáslavským týmem, nečeká vůbec nic lehkého.