Rozšířené filtrování
Zobrazeno 51 až 60 z celkem 104 článků.
189_20220130_140659.jpg

Čáslav si vyzkoušela kvalitu třetiligového soupeře, prohrála 1:3

Fotbalisté Čáslavi v neděli cestovali do Mladé Boleslavi. Ve městě automobilů se na umělé trávě v areálu Městského stadionu utkali s třetiligovou rezervou domácího celku. Zápas hraný ve svižném tempu poznamenaly rozmary počasí, kdy fotbalistům komplikoval práci s míčem velmi nepříjemný silný vítr.

188_20220129_192249.jpg

Kombinovaná sestava Čáslavi trápila divizní Kosmonosy pouze první poločas

Fotbalisté Čáslavi nastoupili do sobotního zápasu proti Kosmonosům v kombinované sestavě. Na umělou trávu v Brandýse nad Labem vyběhli hráči A-týmu, juniorky i čáslavské U19. Hráči Čáslavi svého soupeře v prvním poločase zaskočili a po brance Vančury vedli jedna nula. Ve druhém dějství ovšem Kosmonosy dvěma slepenými brankami skóre otočily a následně přidaly ještě další tři zásahy!

187_20220128_110715.jpg

Fotbalisty Čáslavi čeká náročný víkend, sehrají dvě utkání

Porci dvou zápasů mají před sebou fotbalisté Čáslavi o nadcházejícím víkendu. V sobotu ve 12 hodin se utkají v Brandýse nad Labem s divizním soupeřem z Kosmonos. V neděli v 10 hodin dopoledne pak fotbalisté Čáslavi vyběhnou k utkání na umělé trávě v areálu Městského stadionu v Mladé Boleslavi, kde poměří síly s třetiligovou rezervou domácího klubu.

182_20220124_100856.jpg

VIDEO: Ohlédnutí za přípravným zápasem Čáslav - Velim

Fotbalisté Čáslavi ve druhém přípravném zápase přehráli Velim 4:1. O svém vítězství rozhodli až ve druhém poločase, kdy nasázali tři branky. O góly se dvakrát zasloužil Ronovský, jednu branku vstřelil Schovanec a Strnad. Sestřih zápasu a rozhovory s aktéry jsou ve videu níže.

177_20220116_091243.jpg

Čáslav na úvod zimního turnaje remizovala s Benátkami nad Jizerou

Fotbalisté Čáslavi vstoupili do zimního turnaje v Brandýse nad Labem zápasem s divizním soupeřem z Benátek nad Jizerou. Ačkoliv Čáslavští v utkání vedli, museli v závěru zápasu skóre dotahovat. O dělbě bodů pak rozhodl přesnou hlavičkou tři minuty před koncem zápasu Hejný.