Rozšířené filtrování
Zobrazeno 61 až 70 z celkem 299 článků.
925_20230922_093705.jpg

Fotbalisté Čáslavi touží v Hlinsku prolomit výsledkovou mizérii na hřištích soupeřů

Fotbalisté Čáslavi v 8. kole divizní skupiny C zajíždějí v neděli 24. září na půdu FC Hlinsko. Soupeř z Českomoravské vrchoviny sice sezóny zahájil sérií porážek, nicméně před 14 dny na domácí půdě zdolal ambiciózní Benešov a v minulém kole zvítězil jednoznačně tři nula na půdě Vysokého Mýta. Svěřence trenéra Jakuba Svobody na hřišti soupeře, který je o bod v tabulce za čáslavským týmem, nečeká vůbec nic lehkého.

909_20230918_092320.jpg

Čáslav dlouhou přesilovku nevyužila, navíc dotahovala dvougólové manko

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali SK Kosmonosy. Soupeř ze samého spodku tabulky, který do té doby nebodoval. Domácí se v utkání ujali rychle vedení, navíc byl po čtvrthodině hry vyloučen brankář Kosmonos Šteiner. Hosté však skóre srovnali z pokutového kopu a ve druhém poločase dvěma rychlými kontry utekli do dvoubrankového trháku. Domácí borci pak v závěru stihli skóre už jen dorovnat na konečných 3:3!

899_20230913_105341.png

Václav Slavík se z třetiligového Kolína vrací zpět do Čáslavi

Jedenadvacetiletý Václav Slavík se po krátkém angažmá v třetiligovém Kolíně vrací zpět do FK Čáslav. Ofenzivně laděný záložník či obránce byl v Kolíně původně na půlročním hostování s opcí. Kluby se však v tomto týdnu dohodly na jeho přesunu zpět do Čáslavi.

891_20230910_074517.jpg

Čáslav podlehla Letohradu tím nejtěsnějším rozdílem

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Letohradu. Na půdě celku, který do té doby nebodoval a ani neskóroval, hodlali svěřenci trenéra Jakuba Svobody získat další body do tabulky. Bohužel v zápase doplatili na mizernou koncovku. Domácí po centrovaném míči ze strany a nedůrazu při bránění v pokutovém území rozhodli čtvrt hodiny před koncem o svém těsném vítězství.

880_20230907_120350.png

Trenér Jakub Svoboda dostal pokutu 15 tisíc korun a stopku na 5 zápasů

Disciplinární komise fotbalové asociace pro Čechy rozhodla o potrestání hlavního trenéra A-týmu Jakuba Svobody za jeho pozápasové vyjádření se k utkání 4. kola divizní skupiny C na půdě Ústí nad Orlicí. Trenér Čáslavi byl disciplinární komisí potrestán pozastavením činnosti na pět soutěžních utkání a peněžitou pokutou vy výši patnácti tisíc korun!

879_20230907_103543.png

Z tisku: Mladý brankář David Vyhnánek se živí jako trenér gólmanů

Lapená penalta byla jedním z klíčů k úspěchu v zápase divizních fotbalistů Čáslavi v dalším kole soutěže s Dobrovicí. Krajské derby vyhráli domácí borci 3:1, za tohoto stavu chytil gólman David Vyhnánek penaltu a nepřipustil závěrečný tlak soupeře. Předvedl několik dalších parádních zákroků a i díky tomu jeho tým slavil tříbodový přírůstek. Vyhnánek se stal Osobností Deníku.

868_20230904_085411.jpg

Čáslav na domácí půdě otočila zápas s FK Dobrovice

Fotbalisté Čáslavi v pátém kole divizní skupiny C na domácím pažitu přivítali celek Dobrovice. Domácí měli po čtyřech utkáních na svém kontě pouhé tři body a v tomto zápase hodlali svůj bodový účet rozšířit. To se jim nakonec díky dvěma brankám Chábery a jedné Hannicha povedlo!