Rozšířené filtrování
Zobrazeno 71 až 80 z celkem 300 článků.
855_20230824_102656.jpg

Čáslav konečně zabrala, na domácí půdě zvítězila nad MFK Trutnov!

Fotbalisté Čáslavi se po dvou prohrách v úvodních zápasech divizní skupiny C ocitli ihned pod tlakem. V domácím prostředí proti MFK Trutnov jim tak povinnost velela zvítězit za tři body! To se jim po srdnatém výkonu povedlo, když poločasové vedení Čáslavi 3:0 hosté už jen zmírnili brankou z pokutového kopu ze závěru zápasu.

852_20230822_154243.jpg

Čáslav v dohrávce prvního kola přivítá ve středu MFK Trutnov

Fotbalisté Čáslavi neměli příliš času na to se oklepat z domácí prohry 0:3 s Novým Bydžovem. Hned ve středu 23. srpna totiž v dalším domácím zápase hostí v dohrávce prvního kola MFK Trutnov. Soupeř z Podkrkonoší v minulé sezóně obsadil pěkné páté místo. V dosavadních dvou zápasech nové sezóny ale získal jen bod, a to za remízu 1:1 na půdě nováčka soutěže – Spoje Praha.

842_20230810_122506.jpg

Junek o návratu do Čáslavi: Moc jsem v Hradci nehrál, brzdila mě těžká zranění

Je odchovancem čáslavského fotbalu, kam se zase po čase stráveném v Hradci Králové zase vrátil. Za pár sní dvacetiletý fotbalista Vratislav Junek ukončil své působení v hradecké rezervě a vrátil se tam, kde dělal první krůčky s balonem. V divizní Čáslavi si od něj hodně slibují a on sám si přeje, aby dával góly a měl asistence.

840_20230810_100531.jpg

Čáslav vzdorovala třetiligové Admiře, o postupu rozhodlo až prodloužení

Fotbalisté Čáslavi ve středu v podvečer nastoupili k první ostré zkoušce. Na domácím stadionu v prvním kole tuzemského poháru přivítal třetiligového soupeře – Admiru Praha. V domácím dresu se z mnoha nováčků objevila na hřišti zatím jen trojice Ráliš, Junek, Kraj, jinak trenér Svoboda vsadil na osvědčené hráče.