Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 51 článků.
466_20220825_131852.jpg

Dej se na sport. HRAJ FOTBAL!

Chcete, aby Váš syn nebo dcera oblékali modrobílý dres FK Čáslav a stali se tak součástí největšího fotbalového klubu na okrese? Stačí se dostavit v pátek 2. září 2022 v 16:30 hod. na náš hlavní fotbalový stadion POD HRÁDKEM V Čáslavi.

454_20220824_100247.jpg

Příměstkého kempu FK Čáslav se zúčastnila padesátka dětí!

FK Čáslav uspořádal druhým rokem po době „covidové“příměstský fotbalový kemp: Na Stadionu Pod Hrádkem se třetí srpnový týden sešlo padesát malých fotbalových nadšenců, kde nejmladšímu účastníkovi bylo teprve pět a nejstaršímu 12 let. Děti byly rozděleny do 4 skupin, a to dle věku.

404_20220627_111722.jpg

Oslavy 120 let FK Čáslav se povedly, charitativní zápas PRO JAKOUBKA vynesl čtyři sta tisíc korun!

Fotbalový klub v Čáslavi slavil o tomto víkendu 120 let od svého založení. Po pátečním letním kině se hlavní program uskutečnil v sobotu 25. června. Stěžejním bodem dne byl charitativní zápas staré gardy Čáslavi proti týmu slavných osobností ze světa sportu a kultury Real TOP Praha. Bezprostředně po jeho skončení předali pořadatelé akce Petru Jandovi šek na částku čtyři sta tisíc korun! Výtěžek z utkání tak putuje synovi Petra Jandy, malému Jakoubkovi, který utrpěl vážné poranění míchy.

204_20220407_124906.jpg

FK Čáslav zve nadějné fotbalisty na příměstský kemp do Žehušic

Také v letošním roce bude FK Čáslav pořádat dva příměstské fotbalové kempy. Červencový turnus proběhne v areálu ZŠ Žehušice. Na kemp zbývají poslední volná místa. Srpnový kemp se uskuteční ve sportovní areálu FK Čáslav a je již beznadějně obsazený. Fotbalové kempy jsou určeny pro holky a kluky od 6 do 12 let.

172_20220109_105525.jpg

Charitativní hokejové utkání vyneslo PRO JAKOUBKA padesát tisíc korun!

Po dvou letech dorazily do Čáslavi legendy české a československé fotbalové reprezentace. Fotbaloví internacionálové pod hlavičkou ŠMICER TEAMU v charitativním hokejovém utkání vyzvali k odvetnému střetnutí trenéry FK Čáslav. I tentokrát se z výhry radovali internacionálové, kteří zvítězili 9:7. O výsledek ale v tomto utkání nešlo. Zápas se hrál především pro malého Jakoubka Jandu, jenž utrpěl vážné poranění míchy a nyní podstupuje nákladnou léčbu. Výtěžek ze vstupného (vybralo se parádních padesát tisíc korun) putuje na transparentní účet FK Čáslav, který klub pro Jakoubka zřídil. V současné době je tak na tomto účtu vybráno již 130 tisíc korun!