Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 31 článků.
1176_20240424_122621.jpg

Výkon ve druhém poločase potěšil, na body to nestačilo

Jarní zdravotní patálie zjevně nemají konce a během týdne jsme přišli o tři hráče kvůli zranění kotníku. Kromě hráčů z U19 nám opět na výpomoc dorazili dva kluci z U15 a zejména Michera si užil křest ohněm, když na druhý poločas musel do brány.

1167_20240418_103532.jpg

Jarní bodový půst pokračuje

Do Vysokého Mýta jsme jeli s vědomím, že si poprvé od konce října zahrajeme na přírodní trávě a velkým odhodláním ukončit jarní bodové trápení. Na rozdíl od zápasu U19, který se odehrál na hlavním hřišti, jsme se museli spokojit s menším a hrbolatějším hřištěm záložním. Do jaké míry to byl taktický záměr pořadatelů se můžeme jenom domnívat.

1157_20240410_083704.jpg

U17 na jaře stále bez bodu

Očekávaný těžký začátek jarní části soutěže se bezezbytku potvrdil. Úzký kádr kosí častá zranění a nemoci, a tak v zápasech musí nastupovat nejen hráči, kteří již byli posunutí do U19, ale navíc jsme rádi za pomoc kluků z U15. Po nezdarech z úvodních dvou kol nás navíc čekaly dva zápasy s týmy z top 4. V pátém kole doma se Žižkovem body nevisely vysoko, ale srazily nás chyby a lacino inkasované góly.

1032_20231116_121305.jpg

Poslední dva zápasy byly vítězné

Na závěr dvouzápasové trilogie nás čekaly týmy z chvostu tabulky, proti kterým jsme se konečně dokázali výrazněji gólově prosadit a vzadu v obou zápasech udrželi nulu.

979_20231016_124954.jpg

Dva zápasy s týmy z TOP3 bez vstřeleného gólu, ale s jedním bodem

Zápas v Hradci Králové byl pro kluky konfrontací s jedním z nesilnějších ročníků (2008) v Česku a setkáním s několika mládežnickými reprezentanty. Z našeho pohledu snesl přísnější měřítko pouze první poločas, kdy jsme hráli aktivně, dokázali zastavovat útočné snahy domácích a sami si vytvořili 2 – 3 možnosti ke skórování. Obdržené branky padly po individuálních chybách. Druhý poločas nám viditelně chyběla kvalita na míči a lepší pohyb hráčů bez něj. Dostat čtyři góly za poslední čtvrthodinu bylo kruté, ale domácí trenéři alespoň ocenili naši snahu hrát konstruktivní fotbal a výkon v prvním poločase.

950_20231003_124844.jpg

Vybojované vítězství

Před zápasem s dalším týmem ze střední části tabulky jsme věřili, že výkonem navážeme na předchozí utkání v Chrudimi. Zejména v prvním poločase ale byla naše hra pomalá se spoustou nepřesností, které všechny rozhodně nejdou na vrub kvalitě trávníku. Soupeř hrál od začátku ve vysokém postavení a nám se ho dařilo překonat konstruktivní rozehrávkou jenom občas. Záložníci tak většinu času strávili koukáním nahoru, jak nad nimi létá míč.