Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 11 až 20 z celkem 84 článků.

Bitva ve Svitavách zakončena bodovým ziskem

TJ Svitavy se před naším zápasem nacházela na 5. místě s náskokem šesti bodů před námi. Vyrovnaný zápas plný soubojů a kombinací, ale i nečekaných chyb, které dávaly duelu příchuť dramatičnosti do poslední sekundy zápasu.

Z Vysokého Mýta jsme přivezli tři body!

Travnatý povrch na hlavním hřišti ve Vysokém Mýtě byl ve skvělé kondici a díky tomu se hrál oboustranně dobrý fotbal. Tým z Čáslavi ukončil sérii tří remíz vítězným zápasem.

Převahu jsme v zisk tří bodů nepřetavili

Uplakané nedělní dopoledne přivítalo na hlavním hřišti v Čáslavi derby s Kolínem. Převaha domácích nebyla podpořena brankami a zápas skončil bezbrankovou remízou.

V nových dresech jsme vyválčili bod na půdě Admiry Praha

Zcela nové dresy, které jsme si vyzkoušeli při týmovém focení, jsme si vzali do hlavního města na duel s Admirou Praha. Poprvé v této sezóně jsme si zahráli na UMT. Příjemné bylo cestování hezkým autobusem DAF, který nám přivezl do Čáslavi jeden bod za spravedlivou remízu 1:1.

Nekvalitní terén vyhovoval více hostům

Tým Orlicka svými výsledky avizoval velmi dobrou obrannou činnost. Před naším zápasem neinkasoval ve třech po sobě jdoucích utkáních. Svou sérii si prodloužil k naší neradosti i v Čáslavi.

Na Vyšehradě se hattrickem blýskli Schwarzkopf a Flieger!

Hattrick Šáni Schwarzkopfa a hattrick Tondy Fliegera znamenal šest branek, které naši hráči připsali na konto domácího týmu. Flieger díky tomu poskočil na druhé místo v tabulce střelců. V neúplné tabulce v počtu odehraných minut vévodí "tři králové"  z Čáslavi. 496 minut odehráli Vavřina, Machotka, Flieger.

Tonda Flieger hattrickem zničil FC Háje

Lepšího soupeře k prvnímu domácímu zápasu v této sezóně jsme si nemohli přát. S FC Háje JM jsme neměli dobrou bilanci. K fotbalovosti jsme přidali nadšení a bojovnost a vše dohromady přineslo další vítězný zápas