Zobrazeno 1 až 10 z celkem 22 článků.

Letošní ples fotbalistů FK Čáslav je zrušen!

Výkonný výbor klubu se na základě současné epidemiologické situace rozhodl definitivně zrušit Dětský ples a večerní ples FK Čáslav. Obě akce byly plánovány na sobotu 19. února 2022. Zároveň se ustanovilo nové datum konání obou akcí, tím je sobota 18. února 2023.

Charitativní utkání vyneslo 59 738 korun!

Po sečtení všech sponzorských darů, tržby za vstupenky na místě i ty zakoupené on-line, jsme dnes dospěli ke konečné částce, kterou vyneslo charitativní hokejové utkání našich trenérů proti ŠMICER TEAMU. Číslo je to parádní! Vybralo se nakonec nikoliv padesát, ale rovnou téměř šedesát tisíc korun! Všechny penízky již putovaly na transparentní účet FK Čáslav PRO JAKOUBKA. DĚKUJEME!

FOTO: Čáslavští fotbalisté prohráli s týmem Vladimíra Šmicera. V hokeji!

Zajímavé měření sil se uskutečnilo v sobotu na čáslavském zimním stadionu, kde mužstvo domácích složené z fotbalistů a trenérů místního týmu a posílené členy spřízněného pardubického mužstva se na ledě v klání v ledním hokeji utkalo s mužstvem Vladimíra Šmicera. Šlo o charitativní zápas, výtěžek činil padesát tisíc korun.

VSTUPENKY NA ŠMICER TEAM KUPUJTE ON-LINE

Vstupenky na hokejové charitativní utkání FK Čáslav vs. ŠMICER TEAM můžete zakoupit on-line! K dispozici jsou lístky za 100 Kč, 250 Kč a 500 Kč.

HALLOWEEN NA STADIONU POD HRÁDKEM

Strašidelný podvečer na stadionu Pod Hrádkem startuje v neděli 31. října 2021 v 17 hodin! Akce pro širokou veřejnost!

ONLINE SEMINÁŘ

Nenechte si v úterý 19. října od 19.00 hodin ujít online seminář pro rodiče s profesionálním trenérem Danielem Francem na téma Strava a spánek. Stačí kliknout na odkaz. Heslo: 378638.

Pojďte na fotbal!

Neděle 10.10. od 16:00 hod. na stadionu Pod Hrádkem: Čáslav B - Pšovka Mělník