Vyhnánek – Nykodým (46. Kurka), Hajník, Schovanec, Slavík - Chábera (25. Vilím), Čuchal, Vocel (85. Petrů), Junek (64. Konyvka) - Bašek (64. Vančura) – Ronovský. Trenér Jakub Svoboda.

FC Hradec Králové

Bajza – Smrž (61. Kučera), Čihák, Rybička, Kubala (69. Dvořák), Novotný (69. Hájek), Ševčík, Harazim, Kodeš (61. Doležal), Čech (61. Leibl), Koubek. Trenér Miroslav Koubek.

Statistiky utkání

Branky: 7. Kubala, 17. Rybička, 38. Kodeš, 47. Kubala, 49. Schovanec (vla.), 54. Rybička, 58. Koubek, 59. Rybička, 70. Rybička, 71. Dvořák, 77. Koubek (pen.).

Rozhodčí: Starý – Vodrážka, Slavíček.

Žluté karty: Schovanec – Smrž.

Diváků: 750.

Články k utkání

Fotbalisté Čáslavi na ligový Hradec Králové nestačili, soupeř uštědřil domácím debakl

Fotbalisté Čáslavi ve druhém kole Mol Cupu na domácím hřišti přivítali prvoligový FC Hradec Králové. Hosté nastoupili v silné sestavě a nechtěli nic ponechat náhodě. Domácí tým držel střelce Hradce Králové jakžtakž na uzdě v prvním poločase, i tak ale skóre narostlo na 0:3. Na začátku druhé půle ovšem Votroci téměř každou útočnou akci potrestali brankou, domácím tak rychle docházeli morální i fyzické síly a skóre nakonec narostlo na hrozivých 0:11.