Fortuna Divize C, 13. kolo

Články k utkání

1002_20231030_095956.jpg

Černá série proher Čáslavi pokračuje

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C narazili na extřetiligový Benešov. Trenér Janda postrádal v zápase většinu zkušených hráčů a do utkání tak nastoupila základní jedenáctka s věkovým průměrem dvaadvacet let. Čáslavští fotbalisté v úvodních dvaceti minutách hry bohužel lacino hned dvakrát trestuhodně chybovali a dopřáli Benešovu dvoubrankový náskok. Když na začátku druhého poločasu inkasoval domácí Konyvka červenou kartu, bylo o osudu zápasu rozhodnuto.

1000_20231027_155903.jpg

Čáslav vyzve v neděli Benešov s trenérem Mikolandou a exligovými hráči

Fotbalisté Čáslavi se nadále krčí na spodku divizní tabulky. Pět zápasů v řadě prohráli. Stalo se tak i pod novým trenérem Petrem Jandou, kdy čáslavští fotbalisté v Turnově přišli o bodový zisk ve třetí minutě nastavení! Domácí potřebují nutně tříbodové vítězsví, ovšem nečeká je lehký soupeř. Na stadion Pod Hrádkem zavítá extřetiligový Benešov.