ČÁSLAVMFK Trutnov
0:6
st 13. 9. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, ČDŽ U 12 C, 2. kolo

Bez vstřelené branky se vyhrát nedá

V dohrávce druhého kola přivítala U12 na domácí půdě soupeře z Trutnova. Hned v první třetině byli hosté aktivnější a vytvořili si solidní náskok 0:3. Druhá třetina byla vyrovnaná, kde více vyložených šancí měli čáslavští, ale bohužel bez úspěšného zakončení, a tak soupeř odskočil na rozdíl pěti branek. Poslední třetina byla vyrovnaná a konečné skóre vyznělo pro hosty 0:6.

Čáslav - Trutnov 0:6 (0:4)

Hodnocení trenéra Vojtěcha Pavlíka:

„Už při rozcvičce je vidět kdo do zápasu vběhne a bude makat a koho to už při rozcvičce nebaví a v zápase bude poloviční. Opět jsme prospali první třetinu a dovolili soupeři si vytvořit náskok v podobě tří branek. Děláme velké chyby při rozehrávce, kdy přihráváme soupeři téměř do naší prázdné brány. Občas hledáme zbytečně těžké kombinace či rozehrávky.“
Druhá třetina už vypadala z naší strany mnohem lépe, kdy se nám více dařila rozehrávka od branky a přechod do útoku. Bohužel nám dnes branka nebyla přána. Šli jsme nejméně 4x sami na branku a branku trefili tak jednou. Další šance jsme měli po vysokém tlaku na soupeře. Bohužel opět bez vstřelené branky a téměř všechny střely šly mimo tři tyče. Místo toho abychom skórovali a dohnali či předehnali soupeře, tak jsme naopak ještě dvě branky dostali.“
Třetí třetina byla vyrovnaná. Hrálo se nahoru, dolů. Bohužel pro nás opět bez úspěšného zakončení. Kluci musí nad hrou více přemýšlet…nejde dělat jednu věc celý zápas, občas je potřeba něco změnit. V neděli nás čeká podobný soupeř a to Orlicko.“

Sestava: Klapal, Babák, Dalešický, Feierfeil, Junek, Smutný, Šafařík, Šimek, Váňa, Vančura, Perclová, Vilímek, Hortenský.