VYSOKÉ MÝTOČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
303_20220426_133444.jpg

Čáslav jede ve středu do Vysokého Mýta

Fotbalisty Čáslavi čeká již zítra další kolo divizní skupiny C. V předehrávaném zápase 23. kola zavítají svěřenci trenéra Jakuba Svobody na půdu druhého celku tabulky – SK Vysoké Mýto.

„Popravdě se mi středeční termín vůbec nezamlouvá. Soupeři jsme vyšli vstříc. O víkendu mají v areálu turnaj mládeže a svaz by tak jako tak zápas překládal do všedního dne. Nicméně pro nás je to obrovská komplikace, protože někteří hráči nebudou k dispozici kvůli pracovním povinnostem,“ povzdychl si trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„O to víc mne tato skutečnost mrzí s ohledem na kvalitu soupeře, který se nachází na druhém místě tabulky. Nicméně my se s tím zkusíme popasovat. Do utkání postavíme určitě i tak silnou jedenáctku, kterou doplní hráči z juniorky, dorostenci. Určitě nejedeme do Vysokého Mýta na výlet, ale získat tři body,“ konstatoval Jakub Svoboda.

Fotbalisté Čáslavi v neděli přehráli Poříčany 3:1, když dvě branky zaznamenal Karel Hejný. Jednu branku si připsal Václav Slavík. Čáslavští v jarní části sezóny získali již 13 bodů.

Vysoké Mýto se aktuálně nachází na druhém místě tabulky. Na vedoucí Kolín ztrácí po prohře v Letohradu již sedm bodů! Fotbalisté Vysokého Mýto na jaře získali o jeden bod více než Čáslavští. Z posledních dvou utkání ale svěřenci trenéra Dvořáka vydolovali pouze jeden bod.

Podzimní vzájemné měření sil v čáslavských Vodrantech dopadlo lépe pro hostující tým, který v Čáslavi zvítězil dva nula. Jarní odveta se uskuteční ve Vysokém Mýtě ve středu 27. dubna od 17:30 hod.