ČÁSLAVFK Dobrovice
ne 7. 5. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 25. kolo
745_20230507_085331.jpg

Čáslav na závěr anglického týdne vyzve FK Dobrovice

Fotbalisté Čáslavi mají v tomto týdnu pořádně nabitý program. Dnes od 17 hodin vyzvou v dalším veledůležitém utkání FK Dobrovice. Pro domácí borce to bude již třetí utkání v rozmezí jednoho týdne!

Čáslav má Dobrovici co oplácet. V podzimním měření sil podlehla na Mladoboleslavsku vysoko 2:5! „To byl pro nás zápas blbec. Domácí sázeli na brejky, my jsme jim první dvě branky darovali. Další dvě padly po neregulérních situacích a poslední branka padla z brejku po našem zoufalém tlaku,“ rekapituloval trenér Čáslavi Jakub Svoboda podzimní bitvu.

„Tento týden jsme měli před sebou tři domácí zápasy. Chtěli jsme urvat minimálně sedm bodů, to už se nám sice nepovede, ale v současné situaci budeme rádi i za šest, což znamená, že dnes musíme bezpodmínečně zvítězit. Klukům věřím. Sáhnou si dnes na dno sil. Doufám, že si dojdeme pro další tři body,“ uzavřel Jakub Svoboda.

Grafika zdroj: livesport.cz