Polaban NymburkČÁSLAV
125_20240312_115337.jpg
622_20230113_092207.png

Čáslav se na úvod přípravy utká s Polabanem Nymburk

Druhý týden zimní přípravy si fotbalisté Čáslavi konečně okoření přípravným utkáním. V rámci zimního turnaje v Brandýse nad Labem se na tamní umělé trávě střetnou s Polabanem Nymburk – aktuálně třetím týmem I. A třídy sk. B, ve které působí také čáslavská juniorka.

Na utkání bereme dvacítku hráčů. Je to začátek přípravného období, prostor ukázat se v úvodních zápasech dostanou všichni členové našeho kádru,“ předeslal trenér Čáslavi Jakub Svoboda. „Většina hráčů odehraje poločas, pouze hráči, co jsou u nás na testech, případně ti, co se vrací po zranění, dostanou v utkání větší časový prostor,“ upřesnil Svoboda.

Čáslavský trenér ovšem již po úvodních tréninkových jednotkách musí oželet dva zraněné hráče: „Slavíka píchlo v nedělním tréninku při dlouhém nákopu v třísle. Zrůsta zase trápí hamstring,“ vypočítával trenér Čáslavi.

Z aktuální soupisky se do Brandýsa v sobotu nepodívá ještě další pětice hráčů: „Radek Richard dostal volno, stejně tak Jakub Vančura a Honza Vilím. Robin Vocel se zatím připravuje po zranění individuálně a Václav Bašek je nyní na čtrnáctidenní zkoušce v třetiligovém Chlumci nad Cidlinou,“ uvedl Svoboda.

Utkání Čáslavi s Nymburkem se uskuteční v sobotu 14. ledna od 12 hodin na umělé trávě v Brandýse nad Labem.

Zdroj úvodní foto: Deník, Vladimír Malinovský.