ČÁSLAVRMSK "Cidlina" Nový Bydžov
ne 20. 8. 2023 17:00 @ Vodranty / tráva, Fortuna Divize C, 3. kolo
848_20230819_083756.jpg

Čáslav se poprvé představí doma, v neděli vyzve Nový Bydžov!

Fotbalisté Čáslavi se v novém ročníku divizní skupiny C poprvé představí na domácí půdě. V neděli 20. srpna od 17 hodin na stadionu Pod Hrádkem vyzvou soupeře z Nového Bydžova.

Nový Bydžov má za sebou již dvě odehraná kola. V tom úvodním prohrál na půdě Benešova vysoko 1:5. O minulém víkendu pak na domácí půdě přehrál Vysoké Mýto 2:0. V týdnu navíc svěřenci trenéra Petra Průchy svedli srdnatý boj v pohárovém zápase s třetiligovým Kolínem, když o zápasu rozhodla vlastní branka domácího brankáře chvíli před koncem základní hrací doby.

Fotbalisté Čáslavi zatím odehráli jen jedno mistrovské utkání. Odložený zápas prvního kola s Trutnovem budou dohrávat ve středu 23. srpna! V úvodním zápase pak Čáslavští nepodali vůbec špatný výkon, ovšem i přesto, že dokázali na půdě rezervy druholigové Chrudimi dvakrát srovnat skóre, nakonec odjeli po prohře 2:3 s prázdnou!

Neúspěch v prvním kole nás mrzí. Zbytečně jsme ztratili body, když jsme nepohlídali dvě standardky soupeře,“ litoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda a pokračoval: „V posledních dvou utkáních měl náš výkon vzestupnou tendenci, jak s Admirou v poháru, tak právě v Chrudimi. Potřebujeme se vyvarovat triviálních chyb v defenzívě,“ konstatoval.

Čáslav má s Novým Bydžovem vyrovnanou bilanci: „Čeká nás houževnatý soupeř. Mladí, draví hráči, kteří nám nedají ani metr hřiště zadarmo. My ale hrajeme na domácí půdě a hodláme domái fanoušky konečně potěšit vítězstvím,“ uzavřel trenér Čáslavi.

Zápas má výkop v Čáslavi v neděli 20. srpna v 17 hodin. V současné době probíhá rekonstrukce opěrné zdi u hřiště s umělou trávou. Je tedy uzavřen hlavní vchod na stadion. Na ten se můžete dostat pěšky po příjezdové cestě podél pivovaru nebo cestou od zimního stadionu.

Sestřihy posledních zápasů Čáslavi a Nového Bydžova: