ČÁSLAVSK Hřebeč
0:3(0:0)
so 22. 7. 2023 10:15 @ Malešov, Letní příprava
828_20230721_204630.jpg

Čáslav se v sobotu dopoledne utká s nováčkem divize z Hřebče

Již čtvrté přípravné střetnutí mají před sebou fotbalisté Čáslavi. V sobotu 22. července od 10:15 hodin se na hřišti v Malešově utkají s nováčkem divizní skupiny B TJ SK Hřebeč. V dresu soupeře působí i někteří bývalí ligoví fotbalisté jako například Jakub Podaný, či Tomáš Jablonský.

Bohužel po zápase s rezervou Pardubic nám kvůli pochroumanému kotníku vypadal Vojta Záruba, naopak po zranění se vrací Honza Vilím, po nemoci pak Martin Havelka, který je u nás na zkoušce z SK Pardubičky. Čtyři hráče máme ještě na dovolené, i tak nás ale bude opět devatenáct, takže většina týmu si zahraje pětačtyřicet minut,“ popisoval trenér Čáslavi Jakub Svoboda.

„Opět si v zápase zkusíme dvě různá rozestavení a uvidíme, jak se s tím kluci popasují. V dalším týdnu již budeme sestavu pro přípravná utkání zužovat, pro některé hráče je to tak jedna z posledních možností proklouznout do užšího výběru pro úvod soutěže,“ doplnil Svoboda.

Zápas má výkop v sobotu 22. července v 10:15 hodin. Pro oba celky se jedná o první vzájemné utkání.