ČÁSLAVFK Meteor Praha VIII
so 23. 7. 2022 10:00 @ Vrdy, Přípravné utkání
427_20220721_122650.jpg

Čáslav se ve Vrdech utká s Meteorem Praha

Fotbalisty Čáslavi čeká v sobotu 23. července další zápasová prověrka. Na stadionu ve Vrdech přivítají čáslavští hráči Meteor Praha, účastníka divizní skupiny B.

Čáslavští v týdnu pouze trénovali. Původně se měli ve středu představit v Brandýse nad Labem, soupeř ale zápas zrušil. „Bohužel, místo utkání jsme trénovali. Kluci toho i tak měli v úmorném horku dost,“ uvedl trenér Čáslavi Jakub Svoboda a navázal: „Proti Meteoru již bude k dispozici kapitán Vančura, dva hráči řeší drobné bolístky. Věřím, že ale budeme mít k dispozici kompletní tým,“ doplnil.

Došlo v kádru Čáslavi v tomto týdnu k nějakým změnám? „Ano, došlo. Michalovi Vávrovi jsme ukončili zkoušku, vrací se zpět do Vrdů. Na testech u nás tento týden je Václav Nykodým z Chrudimi. O jednoho hráče máme ještě zájem, ovšem jeho mateřský klub je zatím proti,“ doplnil Jakub Svoboda.

Utkání Čáslav – Meteor Praha má výkop v sobotu 23. července od 10 hodin dopoledne na stadionu ve Vrdech. Přijďte povzbudit čáslavské hráče v dalším přípravném střetnutí.